Rowerzysta potrącony przez mercedesa na Ostrogu

0

Kierujący mercedesem raciborzanin potrącił 69-letniego rowerzystę. Na miejscu zjawiły się policja oraz karetka pogotowia, która odwiozła rannego rowerzystę do szpitala.  Racibórz: potrącenie rowerzysty>>>

14 grudnia (sobota) ok. godz. 10.00 na ul. Książęcej w Raciborzu doszło do wypadku, w którym ucierpiał rowerzysta. Kierujący mercedesem 48-letni mieszkaniec Raciborza nie ustąpił pierwszeństwa na skrzyżowaniu 69-letniemu rowerzyście, w wyniku czego doszło do kolizji. W zdarzeniu ucierpiał rowerzysta, który z urazem głowy i wstrząśnieniem mózgu został przewieziony do szpitala.

- reklama -

publ. /żet/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

Pieszy potrącony na pasach na ul. Ogrodowej [ZDJĘCIA]

Zbliżające się przesilenie zimowe źle wpływa na bezpieczeństwo na drogach. Na ul. Ogrodowej w Raciborzu doszło do kolejnego w ostatnich dniach potrącenia pieszego. Racibórz ul. Ogrodowa – potrącenie pieszego – zdjęcia>>>

 

Mieszkańcy Dąbrowy Górniczej kradli artykuły spożywcze

Raciborscy policjanci zatrzymali cztery osoby, które dokonały kradzieży artykułów spożywczych o wartości ponad tysiąca złotych. Do zdarzenia doszło 10 grudnia ok. godz.15.00 na terenie jednego z marketów przy ul. Rybnickiej.

Pożar w Bohuminie. Polacy pomogli Czechom [ZDJĘCIA]

Zgłoszenie o płonącym samochodzie w Chałupkach postawiło na nogi strażaków PSP Racibórz oraz OSP Chałupki. Na miejscu okazało się, że samochód płonie po stronie czeskiej. Mimo to strażacy wzięli się do roboty.

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

—————————————————————————————————————-

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here