Nasz udział w Szlachetnej Paczce

W piątek 6.12.2013r. zakończyliśmy zbieranie produktów do Szlachetnej Paczki- łącznie zebraliśmy 15 paczek! Wszystko, przy wsparciu przedstawicieli Rady Rodziców zawieźliśmy do magazynu, który mieścił się w Szkole Podstawowej nr 15, a już w sobotę rodzina mogła cieszyć się z prezentów!
Nasze Przedszkole objęło pomocą rodzinę z naszego miasta.
Zaangażowanie rodziców
i pracowników naszego przedszkola przyniosło nieoczekiwane efekty – zebraliśmy nie tylko produkty konieczne do codziennego funkcjonowania takie jak: żywność i artykuły higieniczno – sanitarne, ale również odzież, zabawki i słodycze, a także niezbędny sprzęt AGD.
Dyrektor Przedszkola składa serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom – rodzicom, dzieciom, pracownikom przedszkola i całej społeczności przedszkolnej, którzy przyczynili się do zebrania darów w akcji „Szlachetna Paczka”.
Wsparcie materialne, ale również nadzieja i wiara w ludzką dobroć trafiły do potrzebujących rodzin.
Nam pozostaje radość z tego, że mogliśmy uczestniczyć w tej szlachetnej akcji.

Relacja wolontariusza z dostarczenia i rozpakowywania paczki przez rodzinę:
Szanowni Państwo, Obdarowana rodzina chciałaby bardzo gorąco podziękować za dary, okazane serce, dobroć. Bez Was i Waszej pomocy święta jak i najbliższe tygodnie nie byłyby takie wesołe
i szczęśliwe.
Pani Magdalenie zabrakło słów aby podziękować – żadne słowa nie oddadzą wdzięczności i radości całej rodziny. Dzieci cieszyły się z zabawek, pani Magdalena była najbardziej zadowolona z odkurzacza i pampersów.
Artykuły żywnościowe, chemia oraz ubrania pozwolą rodzinie na spokojne życie przez kilka tygodni. Dzięki Państwu świat choć na chwilę stał się piękniejszy. Dziękuję i życzę cudownych Świąt!
Pani Magdalena: „Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc w przygotowaniu Świąt Bożego Narodzenia. Nie mam słów, nie starcza mi ich w podziękowaniu. Życzę wszystkim, którzy byli tak ofiarni Zdrowych, Spokojnych Świąt, Wiele Łask Bożych. Bardzo dziękujemy za paczki i okazaną pomoc. Dziękujemy raz jeszcze. Cieszymy się bardzo, ponieważ nikt nigdy nie podarował nam takiej pomocy”.
Opr. S. Henrykowska

- reklama -
- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here