Udany start „Źródła” w Krapkowicach

14 grudnia zespoły Stowarzyszenia Kultury Ziemi Raciborskiej” Źródło” wzięły udział w II Krapkowickich Zderzeniach Tanecznych. W kategorii SHOW DANCE do 11 lat dwa raciborskie zespoły zajęły ex aequo pierwsze miejsce.

 

- reklama -

 

 

W kategorii SHOW DANCE 12 – 15 lat Zespół „Efekt I” za układ „ Laleczka z porcelany”  autorstwa Pauliny Miłkoś i Dominiki Klimek zdobył IV miejsce.

 

W kategorii SHOW DANCE powyżej 15 lat Zespół  „Tęcza I” za choreografię Aldony Krupy – Gawron pt. „W okowach zła” zdobył miejsce III.

 

Prawdziwym, niezmiernie miłym zaskoczeniem, były wyniki w kategorii SHOW DANCE do 11 lat, w której startował Zespół „Tęcza III” z układem : „ Na morzu” i „ Efekt III” z układem: „ Praca w rękach się pali”. Autorka obu choreografii Aldona Krupa – Gawron nie kryła zaskoczenia , gdy okazało się ,że oba jej zespoły zajęły ex aequo dwa I miejsca!

 

Na podkreślenie zasługuje dobra organizacja i wspaniała atmosfera konkursu, tym bardziej , że mogliśmy liczyć na wzajemny doping i brawa zespołu „ Skaza” również z Raciborza.

 

Powyższy sukces jest miłym zakończeniem roku kalendarzowego i zachętą do dalszych treningów w roku 2014.

 

SKZR Źródło: 

 

/ps/

- reklama -

1 KOMENTARZ

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here