Przegląd kina UFF!owego w Wodzisławiu Śląskim

27 i 28 grudnia w Wodzisławskim Centrum Kultury odbędzie się Przegląd Kina Uff!owego. W programie m.in. spotkanie autorskie z Z. Masternakiem.

Pierwszego dnia imprezy od godziny 17.00 będzie można obejrzeć wystawę fotograficzną, wziąć udział w panelu dyskusyjnym, obejrzeć film "Pies andaluzyjski" z muzyką na żywo oraz wysłuchać koncertu Muzyki Ser. Drugi dzień przeglądu rozpocznie się także o godzinie 17.00. Na początek publiczność będzie miała okazję obejrzeć film "Księstwo". Następnie w WCK odbędzie się spotkanie autorskie z Z. Masternakiem. Kolejnym punktem programu będzie spotkanie z ekspertami kina niezależnego oraz warsztaty scenariuszowe. Na zakończenie przeglądu odbędzie się projekcja filmu "Janosik 21" z muzyką na żywo w wykonaniu Kwartetu JORGI.

- reklama -

Jak co roku Wodzisławski Przegląd Kina Uff!owego organizuje przegląd konkursowy filmów krótkometrażowych (fabularnych, dokumentalnych, animowanych) dla twórców niezależnych, studentów i amatorów. Ostateczny termin zgłaszania filmów to 24 grudnia. Najlepsze filmy będzie można obejrzeć 27 grudnia o godz. 18.00.

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here