11 ofert na XIII Jarmarku Ofert Pracy

Przedstawiciele handlowi, pracownicy biurowi, dyrektor handlowy, prezes… To niektóre z ofert pracy, które pojawiły się na XIII Jarmarku Ofert Pracy w Raciborzu – szczegóły>>>.

W siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Raciborzu został zorganizowany po raz trzynasty Jarmark Ofert Pracy. Uczestnicy mieli możliwość dostępu do ofert z terenu powiatu raciborskiego, spoza terenów objętych działalnością Powiatowego Urzędu Pracy w Raciborzu jak i ofert za granicą. Oferty pracy przedstawiły dwie firmy oraz jedna agencję zatrudnienia.  Łącznie zaprezentowano 11 ofert pracy. Ponadto dostępne były oferty pracy upowszechniane w ramach Sieci EURES.
Firmy zaprezentowały oferty pracy dla przedstawicieli handlowych, pracowników biurowych, dyrektora handlowego, prezesa oraz specjalistów ds. sprzedaży energii elektrycznej oraz utrzymania klienta. Agencje zatrudnienia natomiast poszukiwały osób zainteresowanych podjęciem pracy w charakterze  robotników budowlanych oraz opiekunów osób starszych ze znajomością języka niemieckiego i doświadczeniem zawodowym.

Jarmark Ofert Pracy odbył się w środę 18 grudnia 2013 r. w godzinach od 10.00-12.00  w sali nr 24 ( I piętro) w Powiatowym Urzędzie Pracy w Raciborzu, ul. Klasztorna 6.

publ. /żet/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

- reklama -

Biznes? To tu! Ziemia raciborska zaprasza! [WIDEO]

Kolejna produkcja promująca powiat raciborski. Tym razem skupiono się na aspektach gospodarczych. Zachęcamy do obejrzenia filmu promującego walory inwestycyjne powiatu. Biznes? To tu! Ziemia raciborska zaprasza! [WIDEO].

Gwarancje de minimis dla małych przedsiębiorstw

Portfelowa Linia Gwarancyjna de minimis pozwala przedsiębiorcom z sektora MSP uzyskać wsparcie w pozyskiwaniu kredytów mimo braku zabezpieczeń własnych.

RESPECT dla Rafako.Raciborska firma w doborowym towarzystwie

Giełda Papierów Wartościowych ogłosiła skład indeksu spółek odpowiedzialnych RESPECT Index. Po raz pierwszy na liście znalazło się Rafako. Co warte zaznaczenia, wśród 23 największych i najbardziej znanych firm w Polsce.

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————-

- reklama -

2 KOMENTARZE

  1. 11 ofert to kurde starczy dla całej rzeszy studentów, która skonczy studia i wedle obietnic Lenka, będzie spokojnie mogła znaleźć pracę w mieście.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here