Koncert kolęd tradycyjnych i pieśni bożonarodzeniowych

6 stycznia po mszy wieczornej w kościele Św. Mikołaja odbędzie się "Koncert kolęd tradycyjnych i pieśni bożonarodzeniowych" autorstwa Elżbiety i Andrzeja Biskupów, na którym wystąpią m. in. M. Korzonek oraz H. Hołek. Zbliża się doroczny koncert świąteczny, czyli "Koncert kolęd tradycyjnych i pieśni bożonarodzeniowych" autorstwa Elżbiety i Andrzeja Biskupów. Koncert odbędzie się 6 stycznia 2013 roku o godz. 17.00 (po Mszy św. w koście p.w. Św. Mikołaja w Raciborzu).

- reklama -

"Koncert kolęd tradycyjnych i pieśni bożonarodzeniowych" (kliknij aby zobaczyć cały plakat).

W Koncercie swój udział zapowiedzieli m.in. Marzena Korzonek – laureatka wielu prestiżowych konkursów i festiwali muzycznych, z sukcesem promująca swoją płytę długogrającą, wydaną w roku 2013, Hanna Hołek – uczestniczka m.in. licznych, muzycznych programów telewizyjnych, promujących talenty wokalne, a obecnie kompozytorka i trener wokalny, Roksana Lewak – śpiewająca aktorka, z sukcesem debiutująca na scenie "Piwnicy pod Baranami" w Krakowie, a także studentka III roku PWST im. L. Solskiego w Krakowie, Marcin Mendera-Ziemiński – wokalista, gitarzysta, kompozytor z Krakowa oraz soliści zespołu wokalnego MIRAŻ Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu.

Autorem aranżacji instrumentalnych koncertu jest Paweł Harańczyk (Kraków), który wraz ze swoim zespołem instrumentalnym i kwintetem smyczkowym zadba o instrumentalną oprawę koncertu. Organizatorami koncertu są Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu oraz  proboszcz Parafii p.w. Św.Mikołaja w Raciborzu – ks. Adrian Bombelek.

Patronat medialny:

publ. /żet/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here