Niesamowite jasełka w SP13 [ZDJĘCIA]

Władze miasta, urzędnicy, dyrektorzy i nauczyciele, którzy przybyli do SP 13 na spotkanie opłatkowe gromkimi oklaskami nagrodzili jasełka, które odegrali uczniowie szkoły. Niesamowite jasełka w SP13 – zdjęcia>>>

Jasełka w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej nr 13 w Raciborzu wprawiły w zdumienie publiczność, wśród której znaleźli się prezydent Mirosław Lenk, wiceprezydent Ludmiła Nowacka, urzędnicy, nauczyciele, dyrektorzy podległych gminie Racibórz placówek oświatowych oraz ks. Ginter Kurowski. Przepiękna scenografia, robiąca wrażenie gra aktorska, scenariusz, świetnie dobrana muzyka – wszystko to złożyło się na wyjątkowe przedstawienie, które wprowadziło zebranych na sali w przedświąteczną atmosferę.

Publiczność długo oklaskiwała młodych wykonawców. Następnie głos zabrał zaproszony na spotkanie proboszcz parafii WNMP w Raciborzu ks. Ginter Kurowski, który, nawiązując do występu dzieci, odniósł się do walki dobra ze złem, w której to walce tryumfuje dobro – Jezus Chrystus. Zebrani zaśpiewali "Wśród nocnej ciszy", odmówili "Ojcze nasz" i przełamali się opłatkiem.

- reklama -

/Wojciech Żołneczko/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

Wyjątkowe jasełka w szkole specjalnej [ZDJĘCIA]

Autentyczna radość oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia, wartka akcja, dziesiątki wykonawców – jasełka w Zespole Szkół Specjalnych (zdjęcia) to wydarzenie wyjątkowe pod każdym względem.

W weekend rusza kino zimowe na rynku

Choć kiermasz świąteczny trwa już jakiś czas, dopiero w nadchodzący weekend tak naprawdę się rozkręci. Właśnie trwają prace przy rozstawianiu namiotu sferycznego, w którym wyświetlane będą filmy. Stawiane są też dodatkowe stragany.

Tragedia na 1 Maja w Raciborzu. Nie żyje 27-latka

Nie żyje kierująca renault megane 27-letnia mieszkanka województwa opolskiego, która w czwartkowy wieczór (18.12.13) wjechała w betonowy mur na ul. 1 Maja w Raciborzu. Tragedia na 1 Maja – zdjęcia>>>

——————————————————————————————————————– 
Polecamy również GazetaInformator.pl nr 152

Czytaj wiadomości z regionu na portalu gazetainformator.pl

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————-

- reklama -

3 KOMENTARZE

  1. Nic nie mam do spotkań Wigilijnych. Ale dlaczego odbywa się to w godzinach pracy i gdy pełno dzieci w szkole? Godziny popołudniowe nie byłyby zasadniejsze? Chyba, że ta szkoła miala dzień wolny od nauki?

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here