Młodzi Unici pokazali klasę na turnieju Mundialito [ZDJĘCIA]

Piłkarze KS "Unii" Racibórz z rocznika 2001 zajęli 3. miejsce w halowym turnieju w Węgierskiej Górce. W zgodnej opinii trenerów i kibiców piłkarze z Raciborza prezentowali najlepszy futbol w gronie startujących drużyn.

Młodzi piłkarze KS "Unii" Racibórz (rocznik 2001) z powodzeniem brali udział niedawno(7/8.12) w halowym turnieju w Węgierskiej Górce pod nazwą – Mudialito 2013. W dwudniowych zmaganiach podopieczni trenera Arkadiusza Kłody zajęli 3 miejsce.

- reklama -

W rozgrywkach grupowych unici zajęli 1 miejsce z dorobkiem 13 pkt. W meczu półfinałowym po zaciętym spotkaniu raciborzanie przegrali z Odrą Opole 0:1. W spotkaniu o trzecie miejsce Unia zremisowała z Podbeskidziem Bielsko – Biała 1:1. Bardzo ładną bramkę strzałem z woleja zaliczył Marcin Przybyła. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były rzuty karne. Dwa trafienia Dawida i Kuby Wicińskich załatwiły sprawę i KS. Unia Racibórz zajęła ostatecznie 3 miejsce.


KS Unia Racibórz na turnieju Mundialito w Węgierskiej Górce – zdjęcia>>>

Dodatkowo najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Dawida Wicińskiego. Skład Unii Racibórz na turnieju w Węgierskiej Górce: Grzegorz Kotala, Paweł Kowacz, Jakub Konopacki, Paweł Miąsik, Jakub Wiciński, Dawid Wiciński, Marcin Przybyła, Kacper Kowalczyk , Szymon Kalisz, Adrian Kuczera, Dawid Migus, Nataniel Hiltawski, Wyniki: Unia- MKS Gogolin 2-0, Podbeskidzie – Unia 3-0, Góral Żywiec – Unia 0-2, Rekord B-B I 2000 – Unia 1-1, Unia- Orlik Cz-Dz 3-0, Rekord B-B II 2000 – Unia 1-0, Herkules Kochanowice – Unia 1-7. Półfinał Unia – Odra Opole 0-1Mecz o 3 miejsce Unia – Podbeskidzie 1-1 ( karne 2-0).

źródło: KS Unia Racibórz
publ. /żet/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

Dobry start Wojciecha Gabrysza na mistrzostwach w Ostrowcu

Pływacy z raciborskiej SMS biorą udział w Zimowych Mistrzostwach Polski w Ostrowcu Świętokrzyskim. W pierwszym dniu zawodów dobrze zaprezentował się W. Gabrysz. Do finału awansowała K. Nawaryńska.

Zajęcia profilaktyczne dla młodych Łamatorów

Młodzi "Łamatorzy" uczestniczyli w zajęciach profilaktycznych i ratownictwa medycznego. Szkolenie przeprowadzili zawodowi ratownicy medyczni. Łamator Racibórz – zajęcia profilaktyczne – zdjęcia>>>

 

 

Zapaśnicy Unii Racibórz znów najlepsi

Zawodnicy Unii w minioną sobotę walczyli w międzynarodowym Turnieju Barbórkowym, który odbył się w Katowicach. W zawodach wystartowało łącznie 113 zawodników z 14 klubów z Polski, Czech, Norwegi, Łotwy i Mołdawii.

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————-

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here