RTP Unia wiosenne występy uzależnia od pomocy magistratu

  – Rozmawiamy z potencjalnym sponsorem, który może dać 40% budżetu na rundę wiosenną. Jednym z warunków jest finansowanie klubu przez miasto – podaje w oświadczeniu RTP, które od dziś reprezentuje (?) Ladies Football Team.

  Oficjalny komunikat RTP Unia:

  - reklama -

   

  Z związku z ogromną liczbą komentarzy oraz zapytań o dalsze losy klubu RTP „Unia” Racibórz przedstawia oficjalny komunikat dot. obecnej sytuacji klubu, jak również planów rozwoju na najbliższą przyszłość.

  RTP „Unia” Racibórz oświadcza co następuje z dniem 19.12. 2013 r.

  1. RTP Unia Racibórz oświadcza, że w przypadku pozyskania wystarczających środków finansowych przystąpi do wiosennych rozgrywek Ekstraligi. Tym samym oświadcza, że na dzień dzisiejszy nie mam żadnych oficjalnych rozmów na temat fuzji klubu z TKKF Checz Gdynia.

  2. RTP Unia Racibórz oświadcza, że na dzień dzisiejszy w klubie prowadzone są 2 grupy młodzieżowe, które na wiosnę rywalizować będą w Lidze Trampkarzy prowadzonej przez Podokręg Racibórz, jak również w eliminacjach wojewódzkich Mistrzostwach Polski U-13.

  3. RTP Unia Racibórz złożyła pismo do Urzędu Miasta w Raciborzu o dofinansowanie zespołu, bez tego dalszy udział w rozgrywkach nie ma sensu.

  Rozmawiamy z jednym potencjalnym sponsorem, który mógłby dać 40% potrzebnego budżetu na udział w rundzie wiosennej. Jednym z jego warunków jest finansowanie klubu przez miasto, tak jak to jest w całej Polsce, w tej produkt, czyli drużyna staje się dla takiej firmy bardziej wiarygodny. Bez pomocy finansowej miasta w tym momencie nie jesteśmy w stanie przetrwać. – mówi prezes klubu Mateusz Bieszke

  Jednocześnie klub RTP Unia Racibórz oświadcza, że z dniem dzisiejszym stanowisko w sprawie drużyny seniorskiej będzie reprezentował pod nazwą Ladies Football Team.

   

  publ. /ps/

   

   ———————————————

   

  zobacz także:

   

  RTP Unia dokończy sezon 2013/2014

  W poniedziałek odbyło się Nadzwyczajne Zebranie Wyborcze klubu RTP Unia Racibórz. Wybrany został nowy zarząd, na czele którego stanął Mateusz Bieszke, także prezes klubu Checz Gdynia.

   

  - reklama -

  2 KOMENTARZE

  KOMENTARZE

  Please enter your comment!
  zapoznałem się z regulaminem
  Please enter your name here