RTP Unia wiosenne występy uzależnia od pomocy magistratu

2

– Rozmawiamy z potencjalnym sponsorem, który może dać 40% budżetu na rundę wiosenną. Jednym z warunków jest finansowanie klubu przez miasto – podaje w oświadczeniu RTP, które od dziś reprezentuje (?) Ladies Football Team.

Oficjalny komunikat RTP Unia:

- reklama -

 

Z związku z ogromną liczbą komentarzy oraz zapytań o dalsze losy klubu RTP „Unia” Racibórz przedstawia oficjalny komunikat dot. obecnej sytuacji klubu, jak również planów rozwoju na najbliższą przyszłość.

RTP „Unia” Racibórz oświadcza co następuje z dniem 19.12. 2013 r.

1. RTP Unia Racibórz oświadcza, że w przypadku pozyskania wystarczających środków finansowych przystąpi do wiosennych rozgrywek Ekstraligi. Tym samym oświadcza, że na dzień dzisiejszy nie mam żadnych oficjalnych rozmów na temat fuzji klubu z TKKF Checz Gdynia.

2. RTP Unia Racibórz oświadcza, że na dzień dzisiejszy w klubie prowadzone są 2 grupy młodzieżowe, które na wiosnę rywalizować będą w Lidze Trampkarzy prowadzonej przez Podokręg Racibórz, jak również w eliminacjach wojewódzkich Mistrzostwach Polski U-13.

3. RTP Unia Racibórz złożyła pismo do Urzędu Miasta w Raciborzu o dofinansowanie zespołu, bez tego dalszy udział w rozgrywkach nie ma sensu.

Rozmawiamy z jednym potencjalnym sponsorem, który mógłby dać 40% potrzebnego budżetu na udział w rundzie wiosennej. Jednym z jego warunków jest finansowanie klubu przez miasto, tak jak to jest w całej Polsce, w tej produkt, czyli drużyna staje się dla takiej firmy bardziej wiarygodny. Bez pomocy finansowej miasta w tym momencie nie jesteśmy w stanie przetrwać. – mówi prezes klubu Mateusz Bieszke

Jednocześnie klub RTP Unia Racibórz oświadcza, że z dniem dzisiejszym stanowisko w sprawie drużyny seniorskiej będzie reprezentował pod nazwą Ladies Football Team.

 

publ. /ps/

 

 ———————————————

 

zobacz także:

 

RTP Unia dokończy sezon 2013/2014

W poniedziałek odbyło się Nadzwyczajne Zebranie Wyborcze klubu RTP Unia Racibórz. Wybrany został nowy zarząd, na czele którego stanął Mateusz Bieszke, także prezes klubu Checz Gdynia.

 

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

2 KOMENTARZE

  1. cv

    Starsi kibice pamiętają pewnie takie wynalazki jak Sokół Pniewy/Tychy czy KP Konin Bydgoszcz.

  2. jakis Mateusz PRezesem a rozmow z ,,che…che…checz-em,, nie ma ?
    To ki czort ten … Mateusz ?
    [b]Jaja to na Wielkanoc[/b] a nie teraz …

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here