Urszula Dudziak w raciborskiej biblitotece

0

Legenda polskiej sceny jazzowej Urszula Dudziak przyjedzie do Raciborza, aby spotkać się z Czytelnikami raciborskiej biblioteki. Urszula Dudziak w raciborskiej bibliotece – szczegóły>>>

17 stycznia 2014 roku o godz. 18.00 w bibliotece przy ul. Kasprowicza rozpocznie się spotkanie z Urszulą Dudziak, jedną z najbardziej rozpoznawalnych na świecie polskich wokalistek. Nagrywała między innymi z takimi gwiazdami jak Herbie Hancock, czy Sting. W marcu ubiegłego roku ukazała się autobiografia wokalistki, którą zatytułowała "Wyśpiewam wam wszystko".

- reklama -

publ. /żet/
fot. (mini): Sławek, pl.wikipedia.org
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

Przedszkolaki z Ostroga spotkały się z wróżkami [ZDJĘCIA]

W najnowszej odsłonie cyklu spotkań "Czytanie na dywanie" najmłodsza grupa dzieci z Przedszkola nr 24 została zaproszona do wspólnej zabawy przez trzy wróżki – wróżkę Zieloną, Kwiatową oraz Uśmiechu.

It’s Father Christmas, czyli po angielsku w bibliotece

W raciborskiej bibliotece odbyło się ostatnie spotkanie z cyklu "Cała Polska czyta dzieciom po angielsku". Gościem był sam… Father Christmas. Racibórz biblioteka – It's Father Christmas – zdjęcia>>>

"Musisz chcieć się zmęczyć". Naval w bibliotece

11 grudnia wszyscy, którzy przybyli do Biblioteki na ul. Kasprowicza mogli zadać pytanie autorowi „Przeżyć Belize”. Jako jeden z sześciu wybranych żołnierzy GROM-u wziął udział w treningu przetrwania w zielonym piekle.

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————-

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here