„Jak kierowca coś nabroi, to będzie na Wodzisław”

3

– Autobusy raciborskiego PKS-u jeżdżą oklejone emblematami powiatu wodzisławskiego – informuje radny Jerzy Staroń. Chce wiedzieć, dlaczego na pojazdach nie ma logo powiatu raciborskiego, właściciela przedsiębiorstwa.

 

- reklama -

– Można odnieść wrażenie, że właścicielem firmy jest Wodzisław – mówił radny podczas grudniowej sesji powiatowej. Powiat wodzisławski posiada 15 procent udziałów w przedsiębiorstwie. Właścicielem pakietu większościowego jest powiat raciborski, stąd radny Staroń zaproponował, by było to widoczne i na autobusach pojawił się stosowny emblemat graficzny.

Jak się okazuje, w umowie o przekazaniu akcji wodzisławianom jest zapis, że mogą oni umieszczać swoje logo na autobusach. Powiat wodzisławski z tego skorzystał i już się w ten sposób promuje. Raciborski jeszcze nie zdążył. – Ale okleimy, i będzie pół na pół – zapewnił starosta Adam Hajduk dodając żartem, iż póki co, jak kierowca coś nabroi, to będzie na Wodzisław.

 

Paweł Strzelczyk

 

 ———————————————

 

zobacz także:

 

Budżetowa sesja w powiecie w świątecznej atmosferze

Rada powiatu przyjęła budżet na 2014 rok. Obejrzany film promujący powiat raciborski oraz wysłuchane kolędy sprawiły, iż radni zagłosowali za budżetem, co rzadko się zdarza, bez głosu sprzeciwu, czy chociażby wstrzymującego.

 

- reklama -

3 KOMENTARZE

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here