Premiera filmu z raciborzanką w jednej z głównych ról[WIDEO]

Kilka tygodni temu miała miejsce internetowa premiera filmu, w którym jedną z głównych ról powierzono Magdalenie Tabor. W obsadzie filmu znalazły się także znane, polskie aktorki takie jak Monika Fronczek czy Izabela Dąbrowska.

Chociaż premiera filmu "Żaklina" miała miejsce w 2012 roku to teraz znów zrobiło się o nim głośno. Kilka tygodni temu odbyła się bowiem jego internetowa premiera. Film opowiada historię fascynacji młodych chłopców dojrzałą, tajemniczą kobietą o imieniu Żaklina. Przyjaźń chłopców umocniona wspólną pasją – robienie filmów wydaje się być niezniszczalna do czasu, kiedy oboje zakochują się w tytułowej bohaterce i próbują ją zdobyć. Wszystko komplikuje fakt, iż chłopcy są uczniami Żakliny, która wykłada literaturę w szkole.

- reklama -

W rolę jednej z uczennic w filmie wcieliła się raciborzanka, Magdalena Tabor, która swoją aktorską karierę zaczynała w teatrze Tetraedr. Później ukończyła PWST we Wrocławiu oraz Warszawską Szkołę Filmową. Zagrała w kilku filmach, między innymi w produkcjach "Krzysztofek", "Czwarta siostra" oraz "Nie myśl o tym". Współpracowała z Twatrem Nowym im. Kazimierza Dejmka w Łodzi, teatrem A3, Petit Theatre de la Bouloie w Besancon we Francji oraz Teatrem im. C.K. Norwida w Jeleniej Górze. Raciborzankę można było zobaczyć także w teledysku zespołu Muse do piosenki "Animals".

Na planie filmu "Żaklina" współpracowała ze znanymi szerszej publiczności aktorkami, takimi jak Monika Fronczek, Izabela Dąbrowska oraz Agata Pruchniewska. Warto dodać, że honorowy patronat nad filmem objęło miasto Kwidzyń, a produkcją zajęła się Warszawska Szkoła Filmowa.

 

 

/Paulina Krupińska/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here