Noworoczny koncert starosty i prezydenta.Kto wystąpi w 2014?

4

Początek roku to od paru lat okazja, kiedy starosta Adam Hajduk i prezydent Mirosław Lenk tradycyjnie spotykają się z mieszkańcami. Wydarzeniu temu towarzyszy koncert muzyczny. Wiemy, kogo włodarze zaprosili tym razem.

 

- reklama -

 

 

Koncert odbędzie się 10 stycznia 2014 roku w RCK przy ul. Chopina. Do tej pory dla prezydenta i starosty występowali m.in. kabaret OT.TO, Audiofels czy orkiestra dęta z Leśnicy. Tym razem zaproszono zespół Miraż z Młodzieżowego Domu Kultury, a okazją jest przypadająca na ten rok 20. rocznica powstania grupy. Repertuar aktualnie jest w trakcie ustalania.

Miraż wielokrotnie był nagradzany najwyższymi wyróżnieniami na regionalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach wokalnych. Przez ten czas przez zespół przewinęły się tak uznane nazwiska jak Ania Wyszkoni czy Marzena Korzonek. Sam styczniowy występ będzie swojego rodzaju preludium do właściwych obchodów jubileuszu grupy, które przewidziane są na wrzesień.

 

/ps/

 

 ————————————————

 

zobacz także:

 

Miraż w letniej odsłonie na zamkowej scenie

Podczas koncertu na Zamku Piastowskim w Raciborzu wystąpiły laureatki Międzynarodowego Festiwalu Twórczości Estradowej (zdjęcia), który odbył się w Jałcie. Zaśpiewała także laureatka Grand Prix, Adrianna Górka.

 

- reklama -

4 KOMENTARZE

  1. Jak dla mnie to dobry krok Prezydenta i Starosty. Po co zapraszać pseudo-gwiazdkę znaną głównie z polsatowskich czy tvn-owskich kiczowatych produkcji typu „Mam talent” i płacić 50 tysięcy, jak można bez kosztów promować rodzimy zespół. Zgadzam się z „że co?”

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here