
W okresie minionych dwóch tygodni w naszym Przedszkolu zorganizowano szereg ciekawych imprez dla dzieci.
Już w pierwszym dniu ferii wybraliśmy się na SPEKTAKL EDUKACYJNY pt. „Węże dusiciele”, gdzie każdy uczestnik miał okazję dotknąć prawdziwego węża oraz zadać pytanie na temat życia tych gadów.
Drugi tydzień rozpoczęliśmy dwudniowymi warsztatami teatralnymi w RCK, podczas których przedszkolaki uczyły się wyrażać w różny sposób swoje emocje.
Ponadto odwiedziliśmy bibliotekę miejską na Ostrogu, gdzie poznaliśmy historię „Franklina”.
A także chodziliśmy do kina na bajki i filmy familijne.
I choć zima nie dopisała, różnorodność i atrakcyjność zajęć sprawiły, że na nudę nikt nie narzekał, a cel czyli uśmiechnięte buzie został zrealizowany.
Opr. I. Perek i S. Henrykowska




![Styczniowe kolędowanie w raciborskich bibliotekach [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/koledowanie-biblioteka-ostrog-ocice.jpg)
![Raciborska biblioteka rozpoczęła rok koncertem muzyki żydowskiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/zachor-spotkanie-noworoczne.jpg)

![Klub Ojca rozpoczął 2026 rok kreatywnymi zajęciami [ZDJĘCIA] Klub Ojca rozpoczął 2026 rok kreatywnymi zajęciami](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/klub-ojca.jpg)






![Przedszkolaki zaśpiewały kolędy w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] Przedszkolaki zaśpiewały kolędy w raciborskiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przeglad-koled.jpg)

![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)

![Uroczysty hołd pomordowanym w Zbrodni Katyńskiej oddany przez Policję w Brzeziu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/Policjanci_Brzezie_DSC01177.jpg)



![Przedszkole nr 24 w Raciborzu świętuje swoje 40-lecie [ZDJĘCIA] Przedszkole nr 24 w Raciborzu świętuje swoje 40-lecie](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2024/12/przedszkole-nr-24.jpg)





