Zaproszenie do udziału w projekcie „Mamy talent!”

1

Rozwijanie własnych pasji i umiejętności jest równie ważne co osiąganie dobrych wyników w szkole!

Masz 13-17 lat i nie wiesz co ze sobą zrobić w nudne popołudnia? Nauka i osiąganie dobrych wyników w szkole jest tak samo ważne, jak rozwijanie swoich pasji i umiejętności. Wszyscy wkoło tańczą, malują, śpiewają i grają na instrumentach, a Ty marzysz o czymś innym? O czymś, czego wszyscy inni będą Ci zazdrościć? Gminne Centrum Kultury w Nędzy przygotowało projekt specjalnie dla ludzi młodych z niecodziennymi zdolnościami. Projekt „Mamy Talent!” to projekt wprost dla Ciebie!

– Warsztaty fireshow, szczudlarstwa, żonglerki, warsztaty cyrkowe to tylko część tego, czego młodzież będzie mogła się u nas nauczyć. Wszystko to za darmo dla młodzieży z Nędzy! – mówi Julia Parzonka, koordynatorka projektu. Projekt „Mamy Talent!” kierowany jest do ludzi młodych z terenu całej gminy Nędza. W ramach działań projektowych odbędą się warsztaty pod okiem najlepszych instruktorów.

- reklama -

Projekt podzielony jest na 3 części:
1. Instruktorzy prowadzą warsztaty, z których korzystają uczestnicy. W tym czasie uczestnicy projektu posiądą niezbędną wiedzę do samodzielnego kontynuowania projektu. Będą wiedzieli jak obsługiwać się sprzętem, gdzie szukać pomocy, jak uczyć innych.
2. Uczestnicy urządzają przedstawienia fireshow, szczudlarstwa w szkołach, placówkach kulturalnych, oświatowych i miejscach centralnych w poszczególnych wsiach gminy Nędza. Ma to na celu promocję ich umiejętności i zorganizowanie wolnego czasu młodzieży z miejscowości gminnych, która nie dostała się do projektu.
3. Uczestnicy stają się instruktorami i uczą swoich młodszych kolegów i rówieśników sztuki cyrkowej.

– Co chcemy osiągnąć projektem? Chcemy aby w Nędzy zaistniała grupa szczudlarzy, osób zajmujących się fireshow i sztukami cyrkowymi, która będzie miała swoje miejsce, sprzęt na którym będzie mogła ćwiczyć i swoich towarzyszy. Gminne Centrum Kultury chce zachęcić młodzież do spełniania swoich marzeń i realizowania hobby! – mówi Julia Parzonka.

GCK zaprasza do współpracy 15 osób. Rekrutacja do projektu „Mamy Talent!” trwa do 14.02.2014 (piątek), pod numerem telefonu: 601 961 012 (Julia Parzonka). O zakwalifikowaniu się do projektu decyduje czas wysłania zgłoszenia. Zapraszamy młodzież w wieku od 13- 17 roku życia z Gminy Nędza.

Projekt finansowany jest w ramach Regionalnego Konkursu Grantowego Programu "Równać Szanse 2013” ogłoszonego przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności administrowanego przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży.

publ. /żet/
źródło: GCK w Nędzy
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

Szalone ferie z Gminnym Centrum Kultury w Nędzy

Wycieczki, warsztaty dla młodszych i starszych… Dzieci i młodzież długo będą wspominać ferie z GCK w Nędzy.

Z indywidualnym podejściem do ucznia w Nędzy

Ponad 80 uczniów z klas I-III objętych jest indywidualnym kształceniem w gminie Nędza. W 4 szkołach w ramach projektu dzieci biorą udział w specjalnych zajęciach w których wykorzystuje się atrakcyjne pomoce dydaktyczne.

Mieszkańcy Nędzy bawili się na koncercie noworocznym

– Bardzo podobają mi się te koncerty, dlatego cieszę się, że tym razem udało mi się namówić też i resztę rodziny – mówiła pani Karolina, która na koncert noworoczny organizowany przez urząd gminy, przyjechała z Babic.

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————-

- reklama -

1 KOMENTARZ

  1. Super pomysł, szczególnie, że szczudlarze, osoby skręcające balony, fireshow to są potem bardzo dobrze opłacane zawody. Fajnie, że młodzież może się ich uczyc za darmo.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here