Dragados przystępuje do inwentaryzacji budynków

Rozpoczyna się inwentaryzacja budynków zlokalizowanych przy drogach transportu materiałów oraz narażonych na oddziaływanie maszyn i sprzętu pracującego przy realizacji zbiornika przeciwpowodziowego.

Firma DRAGADOS, Wykonawca suchego zbiornika przeciwpowodziowego Racibórz Dolny, przystępuje do inwentaryzacji początkowej budynków zlokalizowanych przy drogach transportu materiałów oraz narażonych na oddziaływanie maszyn i sprzętu pracującego przy realizacji robót. Prace związane z udokumentowaniem stanu istniejącego stanowią zabezpieczenie i są podstawą roszczeń w razie wystąpienia ewentualnych uszkodzeń budynków.

- reklama -

Na zlecenie DRAGADOS S.A. inwentaryzacja budynków sporządzana będzie przez firmę V2B POLAND. Inwentaryzacja będzie zakończona sporządzeniem protokółu – podpisanego przez właściciela nieruchomości – z wizji lokalnej w przypadku umożliwienia dokonania inwentaryzacji.

W przypadku odmowy przeprowadzenia wizji lokalnej — właściciel również proszony będzie o podpisanie protokółu. Wzory obu protokółów w załączeniu.

 Dyrektor Biura DRAGADOS w Krakowie p. Andrés González Lopéz – w dniu 15. stycznia 2014 roku – udzielił właścicielowi firmy V2B p. Maciejowi Krajewskiemu Pełnomocnictwa do reprezentowania Spółki we wszystkich sprawach związanych z uzyskaniem danych osobowych właścicieli działek przyległych do ww. inwestycji.

Pracownicy firmy V2B POLAND upoważnieni do wykonywania inwentaryzacji mają oświadczenie podpisane przez p. Manuela Voicedo Penărruba z dnia 15. stycznia 2014

 

/ps/

 

 ———————————————-

 

Starosta boi się o ulicę Brzeską. Weźmie Dragados pod lupę

Władze powiatu nie chcą, by wyremontowana dużym nakładem środków i pracy droga została zniszczona podczas budowy zbiornika.

 

 

 

Kto znajdzie pracę przy Zbiorniku Racibórz?

Radny powiatowy Leonard Malcharczyk wiąże ogromne nadzieje ze Zbiornikiem Racibórz. I to nie tylko z bezpieczeństwem przeciwpowodziowym. Wierzy on, że sama budowa da pracę wielu mieszkańcom Raciborszczyzny.

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here