J. Kwaśny Człowiekiem Roku 2013 Województwa Śląskiego?

8

Dyrektor OSiR wygrał w raciborskiej odsłonie plebiscytu. Czy ma szanse w finale wojewódzkim plebiscytu?

Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Raciborzu, Jerzy Kwaśny, zwyciężył w zorganizowanym przez powiązany z "Dziennikiem Zachodnim" portal raciborz.naszemiasto.pl głosowaniu na Człowieka Roku 2013. Tego typu plebiscyty przeprowadzano również na innych miejskich portalach województwa śląskiego. Zwycięstwo Jerzego Kwaśnego w plebiscycie raciborskim dało mu przepustkę do finałowego plebiscytu na stronie internetowej "Dziennika Zachodniego" (Człowiek Roku 2013 Województwa Śląskiego – plebiscyt finałowy>>>).

Głosować można za pośrednictwem portalu społecznościowego facebook (waga głosu: 1) do 14 lutego oraz drogą sms-ową (waga głosu: 5) do 26 lutego. Póki co na Jerzego Kwaśnego oddano ogółem 15 głosów. Prowadzi Leszek Łazarczyk z Żywca z wynikiem 1669 (stan na 13.02.14, godz. 7:50).

/Wojciech Żołneczko/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również: 

- reklama -

Media: Jerzy Kwaśny człowiekiem roku 2013 w Raciborzu

Zaangażowanie dyrektora OSiR-u w rozwój podległej mu jednostki i infrastruktury sportowej dało mu tytuł "człowieka roku".

Kuba Blokesz jedną z gwiazd tegorocznego OFPA w Rybniku

Niegdyś sam brał udział w festiwalu, a teraz będzie jedną z jego gwiazd. Kuba wystąpi w koncercie galowym OFPA w Rybniku.

Mistrzowie parkowania z Raciborza [ZDJĘCIA]

– Jakim trzeba być fachowcem? Raciborskim … i wszystko jasne – komentuje internauta.

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————-

- reklama -

8 KOMENTARZE

 1. Cytuję -,,Z danych dyrekcji OSiR-u wynika, że dom sportowca przyniósł w zeszłym roku nieco ponad 63,5 tys. zł przychodu, zaś koszty wyniosły blisko 297 tys. zł. – Kazałem zamknąć ten hotel. Nie możemy sobie pozwolić na generowanie takich strat – przyznał dziś na sesji prezydent. OSiR to zakład budżetowy. Oznacza to, że wszelkie straty na jego działalności idą na konto miasta. Dom sportowca ma pokoje 2, 3, 4 i 5-osobowe, kawiarenkę oraz recepcję. Zajmuje budynek wspólnie z biurami OSiR-u oraz gabinetem dyrektora.,,

  i za toooooooooooooo! otrzymuje tytuł człowieka roku?

 2. Prezydent kazał zamknąć hotel
  Racibórz:
  Ponad 233 tys. zł straty przyniósł w zeszłym roku dom sportowca przy ul. Zamkowej na Ostrogu, zwany popularnie hotelem OSiR-u. Prezydent Mirosław Lenk, kiedy tylko wszedł w posiadanie tej informacji, kazał natychmiast zamknąć obiekt. Dziś poinformował o tym radnych.

 3. Pieniądze ze schetynówek nie dla Raciborza
  MYSLE ZE TEN FACET PROBUJE COS JESZCZE ROBIC W PRZECIWIENSTWIE DO LEONIDASÓW

  KOLEJNY SUKCES SPORTOWYYYYYYY
  Remont ulicy Mariańskiej w Raciborzu stanął pod znakiem zapytania. Podobnie jest z drogami w powiecie raciborskim.
  WSZYSTO STOI JAK NASI PANOWIE -RADA LEONIDASA TEZS STOI PO KASE ZA POSIEDZENIA

  Projekty z Raciborza i powiatu raciborskiego zajęły odległe miejsca -JAK CAŁY NASZE MIASTO JJEST JUZ NA ODLEGŁYM MIEJSCU PRZED WOJNA TAKIE MIEJSCA TO BYŁ PRZYSIÓLEK KILKA DOMÓW W POLU

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here