Nowy cennik za korzystanie z obiektów OSiR-u

1

Ile zapłacimy za basen przy Oborze, a ile za kręgielnię? Prezydent ustalił ceny za korzystanie z obiektów OSiR – sprawdź>>

– Ustalam ceny i opłaty za korzystanie z gminnych obiektów i urządzeń użyteczności publicznej będących w posiadaniu Ośrodka Sportu i Rekreacji w Raciborzu – czytamy w rozporządzeniu prezydenta Miasta Racibórz z dn. 3 marca br. I tak za godzinę korzystania z toru na kręgielni zapłacimy 15 zł, a za basen przy ul. Markowickiej 6 zł (do godz. 17.00, po godz. 17.00 – 3 zł).
Szczegółowy cennik za korzystanie z obiektów OSiR w Raciborzu>>>


W zarządzeniu prezydenta nie znajdziemy informacji dot. cen za korzystanie z aquaparku H2Ostróg, które w ostatnim czasie stały się przedmiotem gorącej debaty i nie zostały ostatecznie zatwierdzone. Póki co dla wszystkich osób, które do tej pory nie miały okazji obejrzeć raciborskiego aquaparku polecamy fotorelację: Zobacz jak prezentuje się aquapark H2Ostróg [ZDJĘCIA].

- reklama -
oprac. /żet/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

Znamy ceny biletów do aquaparku H2Ostróg

Ceny skalkulowano w ten sposób, by basen nie przynosił strat przy 600 odwiedzających dziennie. Czy kalkulacja ma prawdziwe założenia, okaże się wkrótce>>

Przedszkolaki wejdą do H2Ostróg za darmo?

Nie milkną echa wokół propozycji cen biletów do aquaparku. Wśród najnowszych pomysłów jest wpuszczanie małych dzieci za darmo lub za symboliczną złotówkę.

Stypendia dla 12 najlepszych uczniów szkół podstawowych

Średnia ocen minimum 5,5 a do tego zachowanie bardzo dobre lub wzorowe… W całym Raciborzu jest 12 takich uczniów!

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————

- reklama -

1 KOMENTARZ

  1. Nie kumam, to basen w godzinach szkolnych będzie droższy niż po 17:00? Doprowadzą do tego, że dzieci nie będzie stać żeby chodzić w ramach wf na basen!

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here