Wójt Krzyżanowic docenił panie z okazji Dnia Kobiet

6

W gminie Krzyżanowice rolę kobiet docenia się nie tylko od święta, ale także na co dzień. Co nie oznacza, że uroczyste świętowanie Dnia Kobiet jest niepotrzebne. Wręcz przeciwnie.

 

- reklama -

 

Aktywności Pań oraz rola jaką pełnią w lokalnej społeczności jest niezmiernie ważna i ma wpływ na oblicze gminy. W gminie Krzyżanowice rolę kobiet docenia się nie tylko od święta, ale także na co dzień. Co nie oznacza, że uroczyste świętowanie Dnia Kobiet jest niepotrzebne. Wręcz przeciwnie – choć przez niektórych to święto uważane jest za relikt poprzedniej epoki – w naszej gminie tradycja okazała się silniejsza od tendencji politycznych i Dzień Kobiet obchodzony jest do dziś.

Z tej okazji 6 marca w sali narad Urzędu Gminy odbyło się uroczyste spotkanie. Na zaproszenie wójta gminy Grzegorza Utrackiego przybyły panie kierujące gminnymi jednostkami organizacyjnymi, dyrektorki szkół i przedszkoli, przedstawicielki organizacji społecznych i stowarzyszeń, a także radne i panie pełniące funkcje sołtysów.

Wójt w imieniu własnym oraz władz samorządowych złożył serdeczne życzenia: uśmiechu, radości, zadowolenia z siebie, realizacji swoich pasji i marzeń osobistych oraz spełnienia w pracy zawodowej i społecznej. Oprócz życzeń panie otrzymały różę i drobny upominek. Uroczystość przebiegała w sympatycznej, życzliwej atmosferze, przy słodkim poczęstunku i małej czarnej. Dla pań wystąpił duet muzyczny Agnieszka i Artur Studniczek – rodzeństwo z Zabełkowa.

 

Tekst i zdjęcia: Urząd Gminy Krzyżanowice

 

publ. /ps/

 

 ————————————————-

 

zobacz także:

 

Krzyżanowice będą walczyć o swoje

Rolnicy stracili 1300 hektarów ziemi. Gmina Krzyżanowice chce odszkodowania, za które wybuduje kanalizację sanitarną.

 

- reklama -

6 KOMENTARZE

  1. Dzien kobiet, strażaka obrony cywilnej, szkubanie pierza, dzień dzialkowca , emeryta, wedkarza, itp, itd. Byle do wyborów, a robota stoi.

  2. że też redakcja nie zada kilka pytań:
    ile te imprezy kosztują (ale konkretnie)?
    i kto te kwiaty zawsze sprzedaje? o dlaczego zawsze radby bulenda?

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here