Wygraj bon o wartości 40 zł do Da Grasso! – rozstrzygnięty

0

Odpowiedz na jedno proste pytanie i wygraj bon o wartości 40 zł do wykorzystania w pizzerii Da Grasso w Raciborzu.

Pizzeria Da Grasso w Raciborzu została otwarta 21 września 2010r. W swojej ofercie posiada 36 rodzajów pizzy w 3 rozmiarach, które zawsze podawane są z dwoma sosami gratis do wyboru – pomidorowym, czosnkowym i ostrym, a także makarony, sałatki, skrzydełka z kurczaka, lasagne, przystawki oraz desery. Pizzeria posiada także specjalną ofertę zestawów dla dzieci.

- reklama -
 
Pizzeria Da Grasso czynna jest:
Pn – Czw: 11:00 – 22:00
Pt – Sob:  11:00 – 24:00
Niedz: 12:00 – 22:00
Racibórz, ul. Mickiewicza 3

Menu można znaleźć klikając TUTAJ 

 

Pizzeria Da Grasso w Raciborzu przygotowała dla swoich klientów kilka ciekawych promocji:
– druga pizza za połowę ceny
– każda duża pizza z jednym, lub dwoma składnikami za 19,90 zł
– do każdej pizzy trzeci – ostry sos gratis
– 20 % zniżki dla uczniów i studentów
– 15 % zniżki dla firm 

 

W Da Grasso można również złożyć zamówienie z dostawą do domu klienta (koszt dowozu: od 2,50 zł) pod numerami tel: 32 755-25-25, 665-888-970.

 

 

KONKURS:

Aby wygrać bon o wartości 40 zł do wykorzystania w pizzerii Da Grasso należy odpowiedzieć na pytanie: Jakie opcje płatności są honorowane w pizzerii Da Grasso w Raciborzu? Podpowiedzi szukaj na facebooku Da Grasso. 

 

Odpowiedzi można przesyłać na adres [email protected] W tytule wiadomości należy wpisać "Da Grasso", a w treści swoje imię i nazwisko. Rozstrzygnięcie konkursu 21 marca. 

 

 

 

Zwycięzca:

Mariola Stuła

 

Regulamin konkursu:

 

O wygranej decyduje grono redakcyjne. W zależności od rodzaju konkursu zwycięzca może zostać wyłaniany w drodze losowania. Jeżeli w warunkach konkursu zaznaczono, że wygra osoba/osoby, która jako pierwsza udzieli prawidłowej odpowiedzi o wygranej decyduje kolejność zgłoszeń. Pod uwagę brane są tylko prawidłowe odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową. Nagroda jest do odebrania w siedzibie firmy Raciborskie Media (róg Klasztornej i Ogrodowej) w Raciborzu, o ile w powiadomieniu nie wskaże się innego miejsca odbioru nagrody.

Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7 dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.

 

 

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here