Wygraj wejściówki do Cyrku Arlekin! – rozstrzygnięty

0

Do rozdania mamy 10 pojedynczych wejściówek na czwartkowy występ Cyrku Arlekin w Raciborzu.

 

- reklama -

 

W 1998 roku Dyrektorzy Cyrku Krzysztof Mazur i Julian Madej postanowili kontynuować trudny lecz piękny i pełen romantyzmu zawód artysty cyrkowego stając się właścicielami Cyrku Arlekin. Obydwaj Dyrektorzy są absolwentami Szkoły Cyrkowej w Julinku. W swej karierze artysty cyrkowego Krzysztof Mazur występował na arenach polskich jak również międzynarodowych w sześcioosobowym zespole akrobatycznym "Terno" wykonując ewolucje na trampolinie. Julian Madej prezentował niebezpieczny lecz ekscytujący program na ruchomym trapezie (tzw palot) pod kopułą namiotu cyrkowego w charakterze łowitora. Dwaj zapaleńcy odeszli od występów na arenie i kończąc swoje kariery artystyczne stali się właścicielami Cyrku Arlekin urzeczywistniając swoje marzenia.

Cyrk Arlekin pod ich kierownictwem jest jedną z popularniejszych imprez w Polsce, podczas której na arenie cyrkowej artyści starają się porwać widza do wspólnej zabawy. Czołowi artyści cyrkowi areny Polskiej i zagranicznej z Frankfurtu, Mińska i Kijowa prezentujący swój talent sprawiają, że turnee Cyrku Arlekin po Polsce, jaki poza granicami naszego kraju cieszy się dużym powodzeniem.

 

 
 
 
Artyści Cyrku Arlekin wystąpią w Raciborzu (plac przy Armii Krajowej)
13 marca o godz. 17.00. Kasy czynne będą już od godz. 11.00. 

 

 

KONKURS:
Aby wygrać jedną z dziesięciu wejściówek do Cyrku Arlekin należy odpowiedzieć na pytanie: Czy w Polsce istnieje obecnie szkoła cyrkowa?

Odpowiedzi należy przesyłać na adres [email protected] W tytule wiadomości proszę wpisać "Cyrk Arlekin", a w treści wiadomości swoje imię i nazwisko. Rozstrzygnięcie konkursu 12 marca o godz. 8.00. Wejściówki będzie można odebrać w redakcji portalu na rogu Klasztornej i Ogrodowej w Raciborzu.

 

Zwycięzcy:

Jolanta Błaszczok, Edyta Macul, Henryk Czekała, Rajmund Petrzyk, Izabela Majerczak, Grzegorz Zakrzewski, Aleksandra Osypiuk, Joanna Kubów, Klaudia Mrozek, Ewa Zieziulewicz

 

 

 

Regulamin konkursu:

O wygranej decyduje grono redakcyjne. W zależności od rodzaju konkursu zwycięzca może zostać wyłaniany w drodze losowania. Jeżeli w warunkach konkursu zaznaczono, że wygra osoba/osoby, która jako pierwsza udzieli prawidłowej odpowiedzi o wygranej decyduje kolejność zgłoszeń. Pod uwagę brane są tylko prawidłowe odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową. Nagroda jest do odebrania w siedzibie firmy Raciborskie Media (róg Klasztornej i Ogrodowej) w Raciborzu, o ile w powiadomieniu nie wskaże się innego miejsca odbioru nagrody.

Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7 dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here