
Agent federalny Bill Marks musi uratować pasażerów i załogę samolotu opanowanego przez terrorystów. [Zobacz zwiastun WIDEO>>] Zobacz inne filmy obecnie grane >>
Kino Bałtyk
ul. Londzina 13
Racibórz
tel. (032) 415 20 33
- reklama -
gatunek: Thriller, Akcja
produkcja: Francja, USA
premiera: 28 lutego 2014 (Polska) 27 stycznia 2014 (świat)
reżyseria: Jaume Collet-Serra
scenariusz: John W. Richardson, Christopher Roach, Ryan Engle
14 – 17 marca 2014r. – godz. 20.00
19 – 20 marca 2014r. – godz. 20.00
- reklama -




![Łamator Racibórz z medalami mistrzostw Polski K-1 [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/lamator-raciborz.jpg)
![O zdrowiu, ruchu i diecie. Spotkanie dla seniorów w bibliotece w Ocicach [ZDJĘCIA] O zdrowiu, ruchu i diecie. Spotkanie dla seniorów w bibliotece w Ocicach](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/Magdalena-Kopel.jpg)

![O życiowych przejściach i poezji. Spotkanie z Jackiem Molędą w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/jacek-moleda-raciborz-22.jpg)








![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)












