Amatorski Rajd Samochodowy – co jeszcze w ten weekend?

0

Maraton Zumby, spektakl "Kochanie na kredyt", koncert zespołu Żywia, rajd samochodowy i wiele innych imprez.

20 marca: Koncert wiosenny w Szkole Muzycznej

- reklama -

Państwowa Szkoła Muzyczna w Raciborzu zaprasza na Koncert Wiosenny. 20 marca o godz. 16.30 na scenie sali koncertowej będzie można wysłuchać utworów w międzynarodowym wykonaniu. Tego dnia zaprezentują swoje umiejętności uczniowie szkół muzycznych z Rajca (Słowacja), Ostrawy (Czechy), Krawarza (Czechy) oraz Raciborza. Wspólnymi nutami młodzi muzycy przywitają wiosnę. Wstęp wolny.

20-21 marca: Turniej o Puchar Tymbarku w Pietrowicach

W czwartek i piątek na stadionie LKS "Start" Pietrowice Wielkie rozegrany zostanie XIV Powiatowy Turniej "Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku". Patronat nad sportowymi zmaganiami dziewcząt i chłopców w piłce nożnej objął Starosta Raciborski. 20 marca (czwartek) – na boisko wybiegną zawodniczki i zawodnicy z kategorii wiekowej U-10, natomiast w piątek – U-12. Początek turnieju o godz. 09.00.

21 marca: Zjazd Akademii Morawskich Wrót w Zabełkowie

W piątek, 21 marca o godz. 18.00 w świetlicy Wiejskiej w Zabełkowie odbędzie się spotkanie w ramach Akademii Morawskich Wrót. Tym razem gościem spotkania będzie ks dr Henryk Olszar. Wstęp wolny.

21 marca: Spektakl "Cienie samotności" w RCK

W piątek, 21 marca o godz. 19.00 w Raciborskim Centrum Kultury będzie można obejrzeć spektakl "Cienie samotności" w wykonaniu zespołu tanecznego Skaza w reżyserii Manueli Krzykała. Bilety w cenie 10 zł.

21 marca: Koncert zespołu Żywia w Nędzy

W piątek, 21 marca o godz. 19.00 w Gminnym Centrum Kultury w Nędzy odbędzie się koncert zespołu "Żywia". Bilety w cenie 5 zł.

 

 

22 marca: "Punki na Zamku" w Restauracji Zamkowej

W sobotę, 22 marca o godz. 18.00 w Restauracji Zamkowej, która mieści się w podziemiach Zamku Piastowskiego w Raciborzu odbędzie się impreza pn. "Punki na Zamku". Podczas imprezy wystąpią zespoły Godzina Policyjna, KPP Racibórz, Nihilizzm, AK 47, ON2B. Wstęp 5 zł.

22 marca: "Poszukiwanie wiosny" w Kobyli

W sobotę, 22 marca o godz. 16.00 w Kobyli rozpocznie się impreza pn. "Poszukiwanie wiosny". Zbiórka na boisku LKS Płomień Kobyla. W programie między innymi przejazd wozami po lesie, szukanie znaków wiosny, pochodnie, wspólne ognisko.

22 marca: Jubileusz SKA "Babiniec" z Kuźni Raciborskiej

W sobotę, 22 marca o godz. 17.00 w Miejskim Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych "Babiniec" będzie świętował swoje piąte urodziny. W programie między innymi prezentacja osiągnięć stowarzyszenia, występ Mażoretek, koncert zespołu wokalnego "Miraż".

22 marca: Maraton Zumby w Arenie Rafako

W sobotę, 22 marca o godz. 15.00 w Arenie Rafako w Raciborzu rozpocznie się maraton zumby. Zapisy na godzinę przed rozpoczęciem imprezy. Zakończenie planowane jest na godzinę 20.00. Bilety w cenie 25 i 35 zł.

22 marca: Kamil Bednarek z zespołem wystąpi w Pszowie

W sobotę, 22 marca o godz. 19.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Pszowie odbędzie się koncert Kamila Bednarka z zespołem. Bilety w cenie 30 i 35 zł.

 

 

22 marca: Spektakl "Bon Ton… Pardon" w Radlinie

W sobotę, 22 marca o godz. 18.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Radlinie obejrzeć będzie można spektakl "Bon Ton… Pardon". Jest to groteska polityczno-salonowa. Na scenie zobaczymy aktorów Saloniku Słowa i Muzyki oraz tancerzy Grupy Tańca Towarzyskiego "Deja vu".

22 marca: Janek Sitek & Jacek Mielcarek na Końcu Świata

W sobotę, 22 marca o godz. 20.00 na Przystanku Kulturalnym Koniec Świata w Raciborzu odbędzie się koncert Janka Sitka i Jacka Mielcarka. Koncert odbędzie się w ramach Kawiarenki Jazzowej im. Antka Kucznierza.

22 marca: Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Nędza

W sobotę, 22 marca od godz. 9.00 na boisku Orlik przy Zespole Szkolno-Gimnazjalnym w Nędzy (w razie niepogody na hali sportowej w szkole) odbędzie się Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy w Nędzy z udziałem drużyn z Czech.

23 marca: Spektakl "Kochanie na kredyt" w RCK

W niedzielę, 23 marca o godz. 17.00 w Raciborskim Centrum Kultury obejrzeć będzie można spektakl "Kochanie na kredyt". Na scenie zobaczymy gwiazdy polskiej sceny, filmu i telewizji – Agnieszkę Sienkiewicz, Tamarę Arciuch, Filipa Bobka, Bartka Kasprzykowskiego i Piotra Zelta. Bilety w cenie od 50 do 70 złotych.

 

 

23 marca: VI Amatorski Rajd Samochodowy w Kuźni Raciborskiej

W niedzielę, 23 marca w Kuźni Raciborskiej odbędzie się kolejny Amatorski Rajd Samochodowy o Puchar Burmistrza Miasta Kuźnia Raciborska. Początek rajdu o godzinie 11.00. Biuro znajdować się będzie na Placu Zwycięstwa.

 

 

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here