Punkowo i rockowo na Końcu Świata [FOTORELACJA]

6

Grupy Patafians Masta, Agent Purple i The Messis w sobotni wieczór wystąpiły z koncertami w Przystanku Kulturalnym Koniec Świata.

 
 
 

 

- reklama -

 

/ps/

- reklama -

6 KOMENTARZE

  1. Dodaliśmy osobną galerię z ostatniego występu. Coś poczta zaszwankowała przy przesyłaniu zdjęć i z ostatniego występu nie doszło wcześniej.

  2. Nawet jesli grał i nie byłoby fotek (mimo, że jak się okazuje – jednak są) to nie byłoby to wcale niedopatrzenie. Ludzie, przyzwyczajcie się w końcu do tego, że nie każda redakcja, gazeta czy strona internetowa ma obowiązek latać na każdą kini-śmieszną prywatną imprezkę (bo Koniec Świata to prywatna knajpa) i siedzieć na niej 5 godzin, żeby obcykać każdy zespół, każdego członka zespołu i każdą dupę na widowni.

  3. Widzę, że ta wasza gazetka/portal bardzo poważnie traktuje zanikającą już kulturę w Raciborzu. Jak widać to dzięki wam i waszemu nastawieniu przestaje działać dział kulturalny, a nikomu już się po prostu nie chce grać dla takich ludzi.. Ogarnijcie się ludzie bo jak chcecie coś osiągnąć to trzeba ruszyć DUPY !

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here