Miłośnicy badmintona powalczą o puchar prezydenta Raciborza

0

II Otwarte Mistrzostwa o Puchar Prezydenta Miasta Racibórz rozegrane zostaną 12 kwietnia w Rudniku.

W hali sportowej w Rudniku w sobotę, 12 kwietnia o godz. 9.30 odbędą się II Otwarte Mistrzostwa o Puchar Prezydenta Miasta Racibórz. Organizatorom – sekcji badmintona „Badracibórz” chodzi przede wszystkim o promocję badmintona i popularyzację aktywnego stylu życia.

- reklama -

Kto może wziąć udział? Amatorzy, którzy nie posiadają i nie posiadali nigdy licencji zawodniczej Polskiego Związku Badmintona, osoby, które mają ukończone 18 lat.

Kategorie turnieju:
– singiel mężczyzn – open,
– singiel kobiet  – open,
– debel mężczyzn,  
– debel kobiet,

W przypadku, gdy w kategorii nie będzie minimum 3 zgłoszonych osób, kategorie zostaną połączone z innymi lub się nie odbędą.  Zgłoszenia tylko w dniu turnieju od  godz. 9.00 do 9.20. Telefon kontaktowy:  Andrzej 693877795, Mariusz 697073070. Opłata startowa – 10 zł w dniu zawodów.

W ubiegłorocznych mistrzostwach wzięło udział ponad 30 zawodników. Uroczystego otwarcia dokonał sympatyk badmintona wiceprezydent Raciborza Wojciech Krzyżek. Najlepszych graczy w 5 kategoriach wyłoniono po siedmiu godzinach rywalizacji. Najlepszy zawodnik w przypadku singla mężczyzn rozegrał 7 meczów nie przegrywając ani jednego.

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here