
W Zabełkowie policjanci zatrzymali 37-letnią kobietę, która kierowała skuterem będąc pod wpływem alkoholu.
W niedzielę, 6 kwietnia około godz. 15.20 policjanci z komisariatu w Krzyżanowicach zatrzymali do kontroli 37-letnią kobietę, która kierowała skuterem. Okazało się, że ma ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu.
/p/
————————————————————
Polecamy również:
19-letni kierowca Hondy podróż zakończył na słupie
Prawdopodobnie nadmierna prędkość była przyczyną zdarzenia, do którego doszło na ulicy Starowiejskiej.
Groźny wypadek w Tworkowie. Jedna osoba w szpitalu [ZDJĘCIA]
Na DK nr 45 doszło do wypadku z udziałem fiata punto, w którego uderzył opel corsa. Konieczna była pomoc pogotowia.
Złodzieje roweru długo nie cieszyli się swoim łupem
Dwóch mężczyzn bez stałego miejsca zamieszkania połasiło się na stojący w klatce schodowej rower.





![Raciborska biblioteka nagrodziła najlepsze prace oparte na twórczości Juliusza Verne’a [ZDJĘCIA] Raciborska biblioteka nagrodziła najlepsze prace oparte na twórczości Juliusza Verne’a](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/konkurs-plastyczny-Podroze-z-Juliuszem-Verneem.jpg)

![Jak naprawdę wygląda życie na statku? Spotkanie z Miłoszem Szymańskim w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] Jak naprawdę wygląda życie na statku? Spotkanie z Miłoszem Szymańskim w raciborskiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/11/milosz-szymanski.jpg)
![Raciborzanie współtworzą plan adaptacji miasta do zmian klimatu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/Miejski-Plan-Adaptacji-do-Zmian-Klimatu-dla-Raciborza.jpg)



![Co czyta młodzież po obu stronach granicy? Polsko-czeskie seminarium w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/czy-mlodziez-w-czechach-czyta.jpg)
![Czy artysta ma prawo przekraczać granice? Debata na Stacji Młodych [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/11/debata-mlodych-stacja-mlodych.jpg)




![Tomasz Hynek nowym komendantem KPP w Raciborzu [ZDJĘCIA] Tomasz Hynek nowym komendantem KPP w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/10/kpp-raciborz-komendant-tomasz-hynek.jpg)













Idiotyzm w tym mieście nie zna granic. Pewnie jeszcze się okaże, że właśnie ta pijaczka jechałą odebrać dziecko z przedszkola.
Coraz więcej tych przypadków, nasze prawo w tej kwestii chyba jest niewystarczające: http://www.eporady24.pl/jazda_na_skuterze_w_stanie_nietrzezwosci,pytania,6,63,6766.html może czas coś zmienić?
a tych po 20 -stce tak jezdzacych tez nie brakuje
Weź chłopie, spadaj z tego forum. Wypowiadasz się w każdym temacie, byle coś napisać. Męczący jesteś, a redakcja powinna na to już dawno zareagować!
chłopie widzisz gdyby to to komuna była a ty 1 sskretarz to moze bys został wysluchany
– polecam nieukom pozycjeksiązkowa
MEDIA I WŁADZA -Dmokracja wolnośc przekazu i publiczna debata w warunkach globalizacji
– ATOBIE SZCZEGÓLNIE KILKA ODCINKÓW OBEJRZYJ
MATURA TO BZDURA