Wystartuj w I Przeglądzie Młodych Talentów „Nędza 2014”

0

Śpiewasz? Tańczysz? Muzykujesz? Chcesz zaprezentować swoje umiejętności, zdobyć nagrody  i powalczyć o tytuł "Talent 2014"? Zgłoś się do gminnego przeglądu.

 

- reklama -

Finał przeglądu, który będzie podzielony na dwie kategorie wiekowe (dzieci do 13 roku życia i powyżej), odbędzie się podczas wielkiej Majówki Gminy Nędza 2 maja o godzinie 15.30. Wszyscy uczestnicy wystąpią przed jury, któremu przewodniczyć będzie wójt Anna Iskała.

– Jesteśmy pewni, że mamy w gminie wiele bardzo utalentowanych osób, liczymy, że Przegląd Młodych Talentów będzie doskonałą okazją do zaprezentowania lokalnego potencjału. Mamy nadzieję, że swoje umiejętności pokażą nawet ci, którzy na co dzień się nimi nie chwalą – mówi Joanna Dwornik z Gminnego Centrum Kultury w Nędzy, który organizuje przegląd. Konkurs podzielony będzie na dwie kategorie: taneczną i muzyczno-wokalną.

Kto może się zgłosić? Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży do 18 roku życia z terenu gminy Nędza.
Warunkiem uczestnictwa w przeglądzie jest złożenie wypełnionej karty zgłoszeniowej w jednej z filii GCK w Nędzy do 25 kwietnia 2014 r.

Karty zgłoszeniowe wraz z regulaminem do pobrania w filiach GCK w: Nędzy, ul. Strażacka 2, Babicach,ul. Wiejska 68, Górkach Śląskich, ul.Ofiar Oświęcimskich 57, Zawadzie Książęcej, ul. Raciborska 53, Szymocice, ul. Gliwicka 20.
Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

 

/ps/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here