Zapytaj konsultanta i oszczędź swoje pieniądze

0

Otworzono punkt informacyjny WFOŚiGW przy Regionalnej Izbie Gospodarczej.
Szefem punktu został Jacek Woźnikowski. Działalność punktu ma wykraczać poza zadania informacyjne. Do głównych zadań punktów należy przede wszystkim promowanie idei gospodarki przyjaznej środowisku wśród przedsiębiorców. Inicjatywa może być dla nich bardzo cennym źródłem wiedzy o działaniach Funduszu. Jest to tym bardziej cenne, że ok. 1/3 wszystkich wypłacanych przez WFOŚiGW środków to dofinansowanie inicjatyw proekologicznych naszych biznesmenów.

Jacek Woźnikowski uważa, że – ważna jest promocja ekologii również dzięki Izbie Gospodarczej. Mamy swoje bazy danych, swoje kontakty. Dzięki temu możliwa jest obustronna komunikacja. Jeżeli chodzi o udzielanie informacji to jednym z elementów, którym się posługujemy jest formularz zapytaniowy dostępny na naszej stronie internetowej w specjalnej zakładce. Można do nas zadzwonić. Jesteśmy dostępni 5 dni w tygodniu w godzinach otwarcia Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach.

- reklama -

Przedsiębiorcy dostrzegają, że inwestycje proekologiczne nie są pieniędzmi wyrzuconymi w błoto Jednym z projektów, który może zapewnić firmie oszczędności jednocześnie mając charakter proekologiczny jest opisywany przez nas już projekt EnerGo. Dzięki niemu przedsiębiorca może zaoszczędzić duże pieniądze na energii, która normalnie mu ucieka między palcami. Również woda i ciepło mają przecież dla naszych biznesmenów walory możliwe do przeliczenia na złotówki. Jednocześnie modernizacja istniejącej infrastruktury na bardziej energooszczędną sprawia, że środowisku jest zdecydowanie łatwiej.

Leszek Iwulski

 

 

 

"Treści zawarte w publikacji nie stanowią oficjalnego stanowiska organów Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach". 

————————————————

 Zobacz również inne materiały o tematyce ekologicznej na:

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here