Kompleksowa termomodernizacja budynku szkoły [WIDEO]

Kompleksowa termomodernizacja budynku szkoły jest możliwa dzięki środkom pozyskanym z WFOŚiGW w Katowicach.

- reklama -

 

 

 

"Treści zawarte w publikacji nie stanowią oficjalnego stanowiska organów Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach". 

————————————————

 Zobacz również inne materiały o tematyce ekologicznej na:

- reklama -

8 KOMENTARZE

  1. A kiedy w końcu miasto zajmie się likwidacją niskiej emisji w centrum miasta w zimie jest taki smród że ciezko wyjsc na dwór szczególnie w godz wieczornych .Kiedy te bud będą w koncu podłączone do sieci CO ?

  2. Tak jest . kiedy bedzie likwidowana niska emisja w Raciborzu ? To tylko swiadczy o tych prezydentach obecnych .Za Osuchowskiego wiele budynków zostało podłączonych do miejskiej sieci CO a piece w mieszkaniach polikwidowano .W miescie jest w zimie w niektórych 6 miejscach totalny smród.

  3. Co ich obchodzi że ludzie oddychać muszą smogiem.Oni mieszkają w willach za miastem czesto w zielonych dzielnicach jak Brzezie a w miescie ludziom wycinają drzewa .

  4. Też mieszkam w centrum i potwierdzam i jest wiele kominów jeszcze w budynkach głównie przed wojennych i z tego powodu mamy tu niezłą wedzarnię. Może ktoś zacznie tym problemem się zajmować w końcu bo z tego powodu jakość powietrza jest fatalna.

  5. To ludzie PO rządzą w Raciborzu dlatego nie można się spodziewać niczego dobrego oprócz zadluzania miasta na bajery czyli brukowy niby skwer za 2,4 mln i Aquapark za 23 mln zł który będzie chyba gwozdziem do trumny finansów miasta.Tylko patrzeć kolejnych podwyżek podatków i dalszą ucieczkę ludzi z miasta z zasmrodzonego spalinami miasta . może jacys nowi kandydaci w nadchodzacych wyborach do swoich programów wyborczych dołączą w koncu likwidację niskiej emisji to czego obecna fatalna ekipa nie raczyla zrobić przez dlugie dwie kadencje?

  6. Jak się władza zmieni to jest szansa że zamiast na bajki zaczną wydawać pieniadze spoleczne na to co najbardziej potrzebne i powietrze wtedy w okresie jesień zima poczatek wiosny będzie w końcu do oddychania.

  7. Prędzej ta władza się musi zmienić zanim zaczną podłączać budynki do sieci centralnego ogrzewania.Nowi coś mogą zrobić Ci obecni raczej nie.Tymczasem musimy się truć.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here