„Biała sobota” w szpitalu ratuje życie

3

Badania to naprawdę szansa dla wielu osób, które często nawet nie podejrzewają, że cierpią na poważne schorzenia.

W sobotę w szpitalu rejonowym przeprowadzono badania sponsorowane. Ich organizatorem były szpital i firma Abbott.  Badania wykonano w ramach"Białej Soboty". To już 4 edycja akcji i nadal cieszy się ona niesłabnącą popularnością.

- reklama -

 

Dyrektor szpitala Ryszard Rudnik powiedział – Kupowana jest pewna liczba badań. Przez 4 lata wykonano ich ponad 4 tysiące. Dla tych 600 osób często były one wręcz niezbędne. Wykonane były badania rutynowe, glukoza w surowicy, morfologie, profile lipidowe, wątrobowe, markery nowotworowe. mieszkańcy cenią sobie tę akcję. Talony, które wydajemy na te badania rozchodzą się błyskawicznie.Są nawet pretensje, że jest tych badań zbyt mało. Z powodów technicznych nie możemy jednak realizować ich więcej, bo na wyniki trzeba bowiem oczekiwać w jakimś racjonalnym terminie.Koszt badań w tym 4 letnim okresie to ponad 25 tysięcy zł.

 

/l/

- reklama -

3 KOMENTARZE

  1. NO I[b] STAŁO SIĘ.RADA SPOŁECZNA SZPITALA TRADYCYJNIE ZAWNIOSKOWAŁA O PRZYZNANIE NAGRODY ROCZNEJ DLA DYREKTORA SZPITALA[/b] ( pewnie w uznaniu tego ,ze dyrektor dzielnie odmówił oddania szpitalowi nagród jubileuszowych ,które sobie sam wypłacił)

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here