Strażacy-ochotnicy będą rywalizować w Studziennej

0

Miejskie Zawody Sportowo-Pożarnicze jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych o puchar prezydenta Raciborza odbędą się w najbliższą niedzielę.

24 maja 2014r. o godz. 14.00 w Raciborzu Studziennej (Stadion LKS Studzienna) odbędą sie XXXVI Miejskie Zawody Sportowo – Pożarnicze jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych o Puchar Prezydenta Miasta Racibórz z udziałem strażaków z Polski i Czech.

- reklama -

Zawodnicy będą rywalizować w czterech kategoriach:

Grupa C – kobiety

Grupa A – mężczyźni

Grupa CTIF – drużyny młodzieżowe dziewcząt

Grupa CTIF – drużyny młodzieżowe chłopców

Organizatorami zawodów są strażacy z OSP Sudół oraz Miasto Racibórz przy współudziale Zarządu Miejskiego ZOSP RP w Raciborzu.

Rywalizacja strażaków odbędzie się w ramach projektu nr PL.3.22/1.3.00/09.01515 pn.: "Ochrona przeciwpowodziowa na pograniczu raciborsko – opawskim poprzez logistyczne doposażenie  i doskonalenie działań służb kryzysowych", który jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska – Rzeczpospolita Polska 2007 – 2013 PRZEKRACZAMY GRANICE.

Program zawodów:

Godz. 14.00

Rozpoczęcie zawodów, powitanie zaproszonych gości, przedstawienie komisji sędziowskiej oraz uczestników zawodów

Godz. 14.15

Losowanie numerów startowych

Godz. 14.30 – 17.30

Zawody sportowo – pożarnicze młodzieżowych drużyn pożarniczych w kategorii chłopców i dziewcząt oraz żeńskich i męskich drużyn pożarniczych w grupie C i A.

Godz. 17.30 – 18.00

Zakończenie zawodów, wręczenie pucharów

 

publ. /ps/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here