Okna, drzwi, rolety i moskitiery w jednym miejscu

0

Wysoka jakość produktów, odpowiedź na oczekiwania klientów oraz solidny montaż.

Zapraszamy wszystkich, którzy cenią sobie jakość do bezpłatnego pomiaru okien, drzwi, rolet, parapetów oraz moskitier. Nasze przedsiębiorstwo funkcjonuje od 1993 roku swoją działalność skupiając głównie na rynku niemieckim. Jednakże odpowiadając na wzrost oczekiwań polskich klientów, co do jakości produktów oraz solidności wykonania montażu zdecydowaliśmy poszerzyć naszą aktywność również na polskim rynku.

- reklama -

 

 
 
Okna,  drzwi, rolety i moskitiery
 
Kontakt:
[email protected]
664-114-680 

 

Oferujemy okna PVC klasy A wykonanych na niemieckich profilach i wyposażonych w niemieckie okucia z długoterminową gwarancją. Coraz większą popularnością cieszą się również drzwi zewnętrzne z PVC, których zaletą jest wytrzymałość oraz nieuleganie warunkom atmosferycznym, jak w przypadku wyrobów drewnianych. W przypadku tego produktu dopasowanie kolorystyki okien i drzwi przestaje być problemem!

Ważnym elementem pozostają parapety i rolety, których odpowiedni wybór rzutuje na efekt wizualny oraz funkcjonalność całości. Dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz materiałów, kolorów i ciekawych rozwiązań. Naszym głównym celem pozostaje niezmiennie zadowolenie klienta, dlatego też na każdym etapie- pomiaru, montażu, użytkowania- służymy fachowym doradztwem zorientowanym na Państwa indywidualne potrzeby.

 

/artykuł sponsorowany/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here