Pod E.Leclerc i na Ostrogu zbierano elektrośmieci

3

W dwóch punktach na terenie Raciborza odbyła się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego [FOTORELACJA].

Zorganizowana akcja odbywa się w Raciborzu 2 razy w roku. Jak zwykle przy tej okazji zachętą do oddawania bezużytecznego sprzętu były podarunki. Każdy kto zdecydował się pozbyć starego komputera, telewizora, lodówki, radia czy pralki, mógł liczyć na upominek ekologiczny – rośliny balkonowe, rabatowe oraz krzewy.

- reklama -

 

 

 

 

/ps/

- reklama -

3 KOMENTARZE

  1. Ta akcja w tym roku się mocno popsuła.Dlaczego? W latach ubieglych im wiecej ekektroniki ktoś przyniósł tym wiecej mógł dostać roślinek itp. W tym roku bez względu na ilosć przywiezionego sprzętu dostać mozna było tylko jedną roślinę. Tak bylło przynajmiej koło Leclerc Widać urząd chyba zaczał oszczedzać a szkoda bo im wiecej rozda się roślin i krzewów czy drzewek tym Racibórz i okolice będzą ładniejsze .Czyli wszyscy na tym tylko zyskują.Dziwi więc takie podejście w tym roku na zbiórce. sprzętu.

  2. Słyszałam że można przywieźli było dostarczyć zużyty np telewizor itp tylko raz.Przy kolejnym razie już nie chciano przyjmować bo stwierdzano że już raz się było. Jeżeli to prawda to chyba to jest nie w myśl tej akcji bo powinno się przyjmować jak najwięcej graciarstwa elektrycznego a nie reglamentować jak za komuny na kartki kiedyś.

  3. Fakt w tym roku za mało roslinek dawali tylko jedną obojetnie ile się przyniosło.Powinno się należeć proporcjonalnie do ilości oddanego rtv agd.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here