„Cyrk na kółkach”

0

W piątek 23.05.2014 r. dzieci z grupy integracyjnej 5-latków zostały zaproszone na przedstawienie pt.: „Cyrk na kółkach”

Zorganizowane w ramach projektu unijnego przez nauczycieli i uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Niesłyszących i Słabosłyszących w Raciborzu. Uczniowie we współpracy z profesjonalistami z Wrocławia przygotowali pełnometrażowy występ cyrkowy. Na wstępnie wszyscy zaproszeni goście (uczniowie i przedszkolacy z raciborskich placówek) otrzymali czerwone nosy klauna i zostali zapoznani z kilkoma zwrotami w języku migowym. Potrafią powiedzieć: dzień dobry, przepraszam, dziękuję oraz wyrażenie: śmiech to zdrowie, a także pokazać brawa. Po przywitaniu p. dyrektor A. Tańska wylosowała 1 przedszkole oraz 1 szkołę, dla których przygotowane zostały nagrody w postaci warsztatów sztuki cyrkowej oraz warsztatów układania balonów. Zwycięzcami okazali się uczniowie z SP 6 oraz przedszkolacy z P15.

- reklama -

Wykonawcy swoimi fluorescencyjnymi strojami zachwycili widzów. W repertuarze znalazła się m. in.: żonglerka piłkami i kręglami czy zabawy z hula-hop.

Bardzo dziękujemy za zaproszenie i życzymy sukcesów w dalszej pracy i realizacji projektu.

Opr. B.O., M.M.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here