600 biegaczy na starcie Biegu Rudnickiego [ZDJĘCIA]

0

Od przedszkolaków po dorosłych – frekwencja podczas XII Biegu Rudnickiego jak zwykle imponująca!

Tradycyjnie z okazji Dnia Dziecka odbył się Rudnicki Bieg Uliczny dla dzieci przedszkolnych, młodzieży szkolnej oraz wszystkich, którzy od siedzenia na kanapie wolą aktywne spędzenie wolnego czasu. Bieganie staje się coraz bardziej popularne. – Bo to najprostsza forma ruchu. Nie potrzeba ani specjalistycznego sprzętu, ani drogiej odzieży, a jednak daje mnóstwo radości. No i człowiek robi coś dla swojego zdrowia – mówi Jan Deńca z urzędu gminy w Rudniku i zapalony biegacz.  

- reklama -

 

 

W tym roku zawody biegowe z okazji Dnia Dziecka zorganizowano już po raz XII. Mimo chłodnej pogody wystartowało w nich blisko 600 uczestników w 16 kategoriach. Każdy kto ukończył bieg na mecie otrzymywał okolicznościową koszulkę oraz poczęstunek. Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody rzeczowe, statuetki oraz dyplomy.

W biegu wystartowali uczniowie nie tylko z placówek z terenu gminy Rudnik, ale też zawodnicy z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Niesłyszących i Słabosłyszących w Raciborzu oraz uczniowie ze szkół w Reńskiej Wsi i Krzanowic.

Wyniki Biegu
Kategoria Krasnale – dziewczynki:
1.    Foth-Allah Marta            – Przedszkole Szonowice
2.    Mizioch Milena               – Przedszkole Rudnik
3.    Kranz Paulina                – Przedszkole Szonowice
4.    Węgrzyńska Julia          – Przedszkole Rudnik
5.    Kalinowska Amelia      – Przedszkole Rudnik
6.    Swandulla Kathtrin       – Przedszkole Rudnik

Kategoria Krasnale – chłopcy:
1.    Krybus Karol                 – Przedszkole Grzegorzowice,
2.    Mikołajczyk Michał        – Przedszkole Brzeźnica
3.    Domino Kamil              – Przedszkole Brzeźnica
4.    Komorek Dominik       – Przedszkole Gamów
5.    Walach Jakub               – Przedszkole Brzeźnica
6.    Lassak Robert              – Przedszkole Szonowice

Kategoria Przedszkolaki – dziewczynki:
1.    Pieczarek Emilia        – Przedszkole Brzeźnica
2.    Wilczek Teresa           – Przedszkole Gamów
3.    Fojcik Anna                  – Przedszkole Szonowice
4.    Zuber Chantal             – Przedszkole Grzegorzowice
5.    Wycisk Zofia                – PrzedszkoleGrzegorzowice
6.    Koczy Julia                   – Przedszkole Rudnik

Kategoria Przedszkolaki – chłopcy:
1.    Kszuk Maksymilian        – Przedszkole Grzegorzowice
2.    Walaszek Rafał              – Przedszkole Rudnik
3.    Krybus Jakub                  – Przedszkole Grzegorzowice
4.    Strzeduła Adrian             – Przedszkole Gamów
5.    Kuźniar Bartłomiej         – Przedszkole Rudnik
6.    Musioł Piotr                     – Przedszkole Gamów

Kategoria Szkoła Podstawowa kl. I – II  dziewczynki:
1.    Burdzik Emilia             – SP Rudnik
2.    Gąsior Martyna            – SP Rudnik
3.    Piperek Angelika        – SP Rudnik
4.    Wilczek Julia                – SP Gamów
5.    Strzeduła Martina        – SP Gamówk
6.    Świątek Julia               – SP Rudnik

Kategoria Szkoła Podstawowa kl. I – II chłopcy:
1.    Walaszek Tomasz        – SP Rudnik
2.    Kmoch Szymon            – SP Rudnik
3.    Gaszka Paweł              – SP Racibórz
4.    Jurecki Jakub               – SP Grzegorzowice
5.    Nowak Łukasz             – SP Krzanowice
6.    Cholajn Pascal            – SP Krzanowice

Kategoria Szkoła Podstawowa    kl. III – IV dziewczyny
1.    Kowacz Sandra        – SP Rudnik
2.    Kuźniar Kinga           – SP Rudnik
3.    Fojcik Jolanta            – SP Szonowice
4.    Zawojska Maria        – SP Rudnik
5.    Pater Patrycja            – SP Grzegorzowice
6.    Grygutis Martyna       – SP Rudnik

Kategoria Szkoła Podstawowa kl. III – I
1.  Marcinek Daniel    – SP Rudnik
2.  Rybka Dominik      – SP Rudnik
3.  Burdzik Adam         – SP Rudnik
4.  Jurecki Adam         – SP Grzegorzowice
5.  Czajka Adrian        – SP Grzegorzowice
6.  Nahlik Rafał           – SP Rudnik

Kategoria Szkoła Podstawowa kl. V – VI dziewczyny
1.    Knap Jennifer            – SP Grzegorzowice
2.    Wilczek Agnieszka    – SP Gamów
3.    Moneta Laura            – SP Rudnik
4.    Neblik Marta              – SP Szonowice
5.    Przybyła Alicja            – SP Rudnik
6.    Waskin Wiktoria        – SP Grzegorzowice

Kategoria Szkoła Podstawowa kl. V – VI chłopcy
1.    Kowacz Paweł        – SP Rudnik
2.    Pater Dawid            – SP Grzegorzowice
3.    Niemiec Piotr         – SP Rudnik
4.    Morawin Dawid      – SPGrzegorzowice
5.    Lepiorz Łukasz      – SP Grzegorzowice
6.    Bajer Krzysztof        – SP Rudnik

Kategoria Gimnazjum  kl. I – II dziewczyny
1.    Walaszek Anna        – Gimnazjum Rudnik
2.    Fitzon Iwona              – Grzegorzowice
3.    Wilczek Marianna    – Szonowice
4.    Kałuża Dorota          – Rudnik
5.    Larysz Jessica         – Szonowice
6.    Gąsior Nicol              – Rudnik

Kategoria Gimnazjum kl. I – II chłopcy:
1.    Fleszar Krzysztof            – Gimnazjum Rudnik
2.    Doleżałek Robert           – Grzegorzowice
3.    Karasek Arkadiusz        – Grzegorzowice
4.    Wilczek Marcin                – Szonowice
5.    Demianiuk Mateusz      – Racibórz
6.    Knap Denis                     – Grzegorzowice

Kategoria Gimnazjum     Kl. III dziewczyny
1.    Swandulla Nikol        – Gimnazjum Rudnik
2.    Wnęk Karolina           – Rudnik
3.    Maleika Oliwia           – Grzegorzowice
4.    Jurczyk Patrycja         – Rudnik
5.    Banowska Anna        – Szonowice
6.    Maleika Daniela        – Grzegorzowice

Kategoria Gimnazjum kl. I – III chłopcy:
1.    Strzeduła Mateusz        – Gimnazjum Szonowice
2.    Fiołka Mateusz             – Rudnik
3.    Wilczek Dawid             – Szonowice
4.    Kapica Dariusz             – Szonowice
5.    Krybus Damian             – Grzegorzowice
6.    Wiesiołek Tobiasz        – Grzegorzowice

Kategoria Kobiety – OPEN
1.    Kałuża Marta                – Rudnik
2.    Płoszczyca Daniela    – Dzielnica
3.    Sekuła Karina              – Racibórz
4.    Walaszek Bożena        – Rudnik

Kategoria Mężczyźni – OPEN
1.    Grycman Kazimierz      – Ciechowice
2.    Strzeduła Łukasz         – Pawłów        
3.    Sochiera Piotr               – Rudnik
4.    Kaleta Mariusz              – Racibórz

/publ.p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here