
Przygotowania do ślubu to niezapomniany czas wielkich emocji i wzruszeń, ale także czas ciężkiej pracy.
rzy blasku świec z szampanem w dłoni będziecie mogły Panie poddać się zabiegom upiększającym, relaksacyjnym, zadbać o perfekcyjny makijaż i paznokcie oraz świetnie się bawić.
Przygotowania do ślubu to niezapomniany czas wielkich emocji i wzruszeń, ale także czas ciężkiej pracy. Jednak kiedy zaproszenia są już rozdane, kreacje ślubne kupione, a menu weselne ustalone i wszystko inne dopracowane, nadchodzi wreszcie moment kiedy można zająć się sobą. W końcu to Ty będziesz Panną Młodą, która w dniu ślubu powinna błyszczeć i oszałamiać swoim wdziękiem oraz urodą. Warto więc te ostatnie chwile zarezerwować tylko dla siebie, aby odnaleźć swoje piękno i wewnętrzny spokój i przygotować się na ten Wielki Dzień.
W naszym Studio Urody IRENA przygotowaliśmy zestaw zabiegów służący osiągnięciu głębokiego relaksu i intensywnej pielęgnacji oraz odświeżenia cery przed ślubem. Pod okiem profesjonalistów zapewniamy zadbanie o twarz, ciało, dłonie, stopy i paznokcie oraz możliwość makijażu próbnego oraz w dniu ślubu. Zadbaj o najdrobniejsze, a zarazem najistotniejsze elementy Twojego ślubnego wizerunku i poczuj się wyjątkowo.
Oczywiście pakiety są również dostępne dla Pana Młodego, rodziców, świadków, czy gości weselnych, do każdego pakietu przysługuje 10% rabat – serdecznie zapraszamy.

ul. Długa 32
Racibórz
tel. 32 415 23 80
/artykuł sponsorowany/




![Kryminały po śląsku w raciborskiej bibliotece. Spotkanie z Marcinem Szewczykiem [ZDJĘCIA] Kryminały po śląsku w raciborskiej bibliotece. Spotkanie z Marcinem Szewczykiem](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/marcin-szewczyk-pszow-biblioteka-raciborz.jpg)







![218 uczniów z Raciborza ze stypendiami za wyniki w nauce [ZDJĘCIA] Rozdanie stypendiów za wyniki w nauce w pierwszym półroczu roku szkolnego 2025/2026](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/stypendia-raciborz.jpg)


![Ponad 15 litrów krwi podczas akcji w raciborskim oddziale Straży Granicznej [ZDJĘCIA] Ponad 15 litrów krwi podczas akcji w raciborskim oddziale Straży Granicznej](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/slosg-straz-graniczna-krwiodawstwo.jpg)
![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)










