Dyrektor biblioteki w Raciborzu nominowana do „Narcyza 2014”

2

Piątek trzynastego okazał się szczęśliwym dniem dla dziesięciu kobiet, które zostały docenione za swoją pracę na rzecz innych.

W Rydułtowskim Centrum Kultury „Feniks” odbyła się gala wręczenia nagrody „Narcyz 2014”. Nagroda ta przyznawana jest od 13 lat kobietom wyróżniającym się swoimi osiągnięciami zawodowymi i wybitnym działaczkom społecznym. Pomysł tego przedsięwzięcia zrodził się z inicjatywy Rybnickiej Izby Przemysłowo-Handlowej ROW w Rybniku, której prezesem jest Andrzej Żylak – Konsul Honorowy Republiki Chorwacji.

- reklama -

 

Dyrektor biblioteki w Raciborzu, Małgorzata Szczygielska z nagrodą "Narcyz 2014".

 

W tym roku do nagrody nominowanych było 10 pań. Wśród nich raciborzanka – Małgorzata Szczygielska, dyrektor Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej im. Ryszarda Kincla w Raciborzu. Wszystkie otrzymały dyplomy, gratulacje oraz srebrne broszki będące potwierdzeniem, że już sama nominacja zapewnia miejsce w gronie kobiet wyjątkowych. Decyzją kapituły, pięć pań otrzymało główne nagrody "Narcyz 2014". Odebrały je: Marta Fox, Daniela Lampert, Beata Grabowska-Bujna, Emilia Kristof oraz Kornelia Newy. Nagrody wręczali premier Jerzy Buzek i wiceminister Adam Zdziebło.

 

 

/p/

- reklama -

2 KOMENTARZE

  1. Gratulacje dla p. dyrektor za wyróżnienie. Ale czy tytuł artykułu jest prawidłowy? Z treści nie wynika bowiem, żeby p. Dyrektor otrzymała „Narcyza 2014”. Była tylko (i aż!) nominowana…

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here