WSPÓLNA ZABAWA- CZYLI FESTYN RODZINNY

0

Dnia 10.06.2014 we wtorek w Przedszkolu 24 odbył się Festyn Rodzinny przygotowany wspólnie przez Radę Rodziców i nauczycieli P-24. Występy dzieci z poszczególnych grup oficjalnie rozpoczęły festynową zabawę. Były tańce, śpiewy, zabawy muzyczno-ruchowe także w j. angielskim, wszystkie przedszkolaki były nagrodzone gromkimi brawami, a nawet posypały się gorące buziaki od rodziców.
„Smaczną” stronę imprezy rodzinnej przygotowali rodzice; były pyszne ciasta, wielki tort, który został poddany zawziętej licytacji oraz kiełbaski z grilla. Można było też nabyć wesołe zdjęcia milusińskich.
W ogrodzie przedszkolnym „królował” Konik Polski, który woził chętnych wokół wielkiej ogrodowej piaskownicy, stoisko malowania dziecięcych tatuaży cieszyło się dużym powodzeniem. Atrakcją był duży wóz strażacki. Wspaniałomyślni strażacy udostępnili go przedszkolakom do zwiedzania oraz włączyli kurtynę wodną, która w sam raz przydała się w ten upalny dzień. Policyjny pies popisywał się swoimi umiejętnościami i był dumny gdy dzieci nagradzały go brawami. Radość i uśmiech dzieciaków gościły na buziach i pokazały jak szczęśliwie spędziły czas z rodzicami i jak ważne są dla nich te chwile gdy przebywają razem.
Wszystkim rodzicom i pracownikom przedszkola dziękujemy za zaangażowanie w przygotowanie festynu.
Dziękujemy serdecznie sponsorom festynu:
Zakładowi Rzeźniczo- Wędliniarskiemu -Ernestyn Janeta
Piekarni Wyleżoł z Bieńkowic,
Państwu Korzonek Zakład Fryzjerski Olymp
opr S. Henrykowska, K. Perek

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here