Wykłady na prawo jazdy w domu. E-learning w Raciborzu

  0

  Ośrodek Szkolenia Kierowców Autokurs z Raciborza oferuje e-learning, czyli wykłady na prawo jazdy przez Internet.

  Dotąd cały kurs na prawo jazdy, czyli część teoretyczna i praktyczna odbywała się w siedzibie szkoły nauki jazdy. Osoba, która chciała uzyskać prawo jazdy musiała najpierw zaliczyć część teoretyczną, biorąc udział w  grupowych wykładach w placówce, a następnie uczyła się praktyki jeżdżąc po mieście. – Sporo kursantów kosztowało to wiele wyrzeczeń. Jedni wcześniej zwalniali się z pracy, szkoły, inni prosili o urlop. Dlatego postanowiliśmy możliwie jak najbardziej udogodnić naszym przyszłym klientom realizowanie kursów na prawo jazdy. Wprowadziliśmy e-learning – mówi Ewa Wojciechowska, współwłaścicielka OSK Autokurs.  

  - reklama -

  E-learning to zajęcia teoretyczne odbywające się przez internet w miejscu i o czasie dogodnym dla kursanta. – Wystarczy mieć stały dostęp do sieci, a część teoretyczną kursu można zaliczyć nawet w 3 dni – zapewnia Ewa Wojciechowska.

  Taki tryb nauki sprawdził się już w wielu polskich ośrodkach szkolenia kierowców. W Raciborzu systemem e-learning kurs na prawo jazdy na wszystkie kategorie można zrobić tylko w Autokursie.

   

  Ewa Wojciechowska, współwłaścicielka Ośrodka Szkolenia Kierowców Autokurs.

   

  – To naprawdę bardzo wygodna metoda. Dzięki nauce w domu  kursant oszczędza  czas i pieniądze na dojazdy. Ponadto pracujemy swoim trybem. Oczywiście, każda osoba decydująca się na taką formę przygotowania do egzaminu, dodatkowo może uczęszczać na wykłady stacjonarne oraz indywidualne konsultacje  – podsumowuje E. Wojciechowska.

  Po uzyskaniu dostatecznej wiedzy z zakresu ruchu drogowego, w placówce odbywają się zajęcia z pierwszej pomocy przedmedycznej. Następnie kursant podchodzi do egzaminu wewnętrznego, jeśli zda go pomyślnie, może uczyć się praktycznej jazdy w ruchu drogowym, a następnie przystąpić do egzaminu państwowego. 

   

   
  Ośrodek Szkolenia Kierowców Autokurs s.c.
  www.autokurs.com.pl
  www.facebook.com.pl/OSKAutokursWojciechowscy
  ul. Ogrodowa 23/2
  47-400 Racibórz
  tel. 603 755 061

   

   

   

  /Artykuł sponsorowany/

   

  zobacz także:

   

  Racibórz Drift Team w Kamieniu Śląskim

  W Kamieniu Śląskim odbył się wyścig na ćwierć mili. Przy tej okazji raciborzanie zaprezentowali swoje umiejętności w driftowaniu. Jeśli jesteś fanem motoryzacji, zobacz obszerną fotorelację .

   

  - reklama -

  KOMENTARZE

  Please enter your comment!
  zapoznałem się z regulaminem
  Please enter your name here