
Przez ponad dwie godziny mężczyzna stał na krawędzi dachu. Pracował z nim policyjny negocjator.
22 lipca raciborscy policjanci udali się na interwencję do miejscowości Kobyla, gdzie na krawędzi dachu domu stał mężczyzna. Groził on, że z niego skoczy. Oprócz policyjnych radiowozów na miejscu pojawiła się także karetka pogotowia oraz straż pożarna z Wodzisławia Śląskiego. Przygotowano poduszkę powietrzną oraz kierowano negocjatora policyjnego z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Pomoc dla desperata przyszła na czas, gdyż po około 2 godzinach negocjacji policjantom udało się obezwładnić na dachu budynku 41-letniego mężczyznę, którego przy użyciu specjalistycznego sprzętu zniesiono na ziemię, a następnie został on przewieziony do szpitala psychiatrycznego.


/p/
—————————————————————–
Czytaj również:
19 latek zatrzymany przez "kryminalnych" z Raciborza
Schwytano sprawcę włamania do garażu na Ocickiej. Zatrzymany to mieszkaniec Rybnika.
Tragedia na torach w Rybniku
Młody chłopak poniósł śmierć na miejscu potrącony przez pociąg relacji Racibórz – Hel.
Samobójstwo w szpitalu. Pacjent wyskoczył z okna
Mężczyzna nie zostawił listu pożegnalnego, dlatego nikt nie umie wyjaśnić przyczyny tego tragicznego zdarzenia.





![Raciborska biblioteka nagrodziła najlepsze prace oparte na twórczości Juliusza Verne’a [ZDJĘCIA] Raciborska biblioteka nagrodziła najlepsze prace oparte na twórczości Juliusza Verne’a](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/konkurs-plastyczny-Podroze-z-Juliuszem-Verneem.jpg)

![Jak naprawdę wygląda życie na statku? Spotkanie z Miłoszem Szymańskim w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] Jak naprawdę wygląda życie na statku? Spotkanie z Miłoszem Szymańskim w raciborskiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/11/milosz-szymanski.jpg)
![Raciborzanie współtworzą plan adaptacji miasta do zmian klimatu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/Miejski-Plan-Adaptacji-do-Zmian-Klimatu-dla-Raciborza.jpg)



![Co czyta młodzież po obu stronach granicy? Polsko-czeskie seminarium w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/czy-mlodziez-w-czechach-czyta.jpg)
![Czy artysta ma prawo przekraczać granice? Debata na Stacji Młodych [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/11/debata-mlodych-stacja-mlodych.jpg)




![Tomasz Hynek nowym komendantem KPP w Raciborzu [ZDJĘCIA] Tomasz Hynek nowym komendantem KPP w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/10/kpp-raciborz-komendant-tomasz-hynek.jpg)










A to chyba jakiś pomyleniec – wystarczy spojrzeć na jego tatuaże…