Wypadek na Warszawskiej. Rowerzystka w szpitalu [ZDJĘCIA]

5

Niebezpieczny wypadek miał miejsce 24 lipca na skrzyżowaniu Warszawskiej z Matejki w Raciborzu.

24 lipca po godzinie 8.00 na skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Matejki w Raciborzu doszło do wypadku. Kierująca Hondą potrąciła przejeżdżającą przez skrzyżowanie rowerzystkę. Ta z podejrzeniem złamania żeber została przewieziona do szpitala.

- reklama -

 

 
 

 

 

/p/

 

 

——————————————————————-

Czytaj również:

 

Uratowali niedoszłego samobójcę. Chciał skoczyć z dachu

Przez ponad dwie godziny mężczyzna stał na krawędzi dachu. Pracował z nim policyjny negocjator.

Tragedia na torach w Rybniku

Młody chłopak poniósł śmierć na miejscu potrącony przez pociąg relacji Racibórz – Hel.

Groźny wypadek w Olzie. Motocykl wjechał w pieszego

Do raciborskiego szpitala został przewieziony mężczyzna, który na przejściu dla pieszych został potrącony przez motocykl.

 

- reklama -

5 KOMENTARZE

  1. Nie mam pytań pewnie nie wie co to Stop. Policja powinna robić nagonke na debili rowezystów co po ciemku bez swiateł jeżdzą czy to droga rowerowa na brzeskiej, ogrodowej czy po dordzę ostanio mi baba wyjechała spod wiaduktu bez świateł pod prąd myślałem że zawróce i na kopie do dupy.

  2. Rowerzysta wez slownik do reki,A skoro napisano ze byla na sciezce rowerowej to znaczy ze nie byla na drodze podporzadkowanej.To samo zreszta wynika ze zdjec.

  3. Przecież Mirosław Lenk nie może się nachwalić jaką to genialną myśl techniczną zastosował na ulicy Warszawskiej zwężając ulicę i robiąc ścieżkę rowerową, która jest tak skuteczna, że nie doszło tam jeszcze do żadnego wypadku. A tu proszę. Teraz czekać na kolizje i wypadki na przerobionej Mariańskiej.

  4. Wiedziałam, że długo nie trezba będzie czekać na pierwsze takie wypadki – ścieżka jest tak poprowadzona, że nawet najostrożniejszy rowerzysta jest narażony na kierowcę-debila.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here