
Będzie gorąco, a w czwartek, sobotę i niedzielę mają spaść deszcze.
Nadchodzący tydzień będzie gorący. W poniedziałek temperatura w ciągu dnia może dochodzić do 30 stopni, równie ciepło ma być w dniu jutrzejszym. W środę temperatura ma sięgnąć 29 stopni. Ochłodzenie ma przyjść w czwartek – temperatura maksymalna ma nie przekraczać 22 stopni Celsjusza. Jednak już w piątek znowu wróci gorąco – ma być 28 stopni. W sobotę słupek rtęci ma zatrzymać się na 32 stopniach. W niedzielę upał będzie się utrzymywał – temperatura ma osiągnąć 31 Celsjusza. Jednocześnie tak wysokim temperaturom mają towarzyszyć opady. Synoptycy prognozują, że w czwartek, sobotę i niedzielę mają przyjść obfite deszcze.
/l/
Prognoza pogody na podstawie informacji z portalu ekologia.pl




![Nocne rozgrywki na zakończenie ferii na Stacji Młodych [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/noc-z-grami-bez-pradu-gry-planszowe-stacja-mlodych.jpg)

![Ziołowe sekrety w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] Ziołowe sekrety w raciborskiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ziola-biblioteka.jpg)
![Superbohaterowie i emocje, czyli komiksowe ferie w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ferie-zimowe-biblioteka-szymon-teluk.jpg)


![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)

![Węgiel w roli głównej podczas warsztatów w RCK [ZDJĘCIA] Węgiel w roli głównej podczas warsztatów w RCK](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ferie-zimowe-rck-rysunek-25.jpg)

![Seniorzy w centrum uwagi. Polsko-czeskie seminarium w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] BIBLIOTEKA NIE oGRANICzA Karwina](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/BIBLIOTEKA-NIE-oGRANICzA-Karwina.jpg)









.jpg)


