Racibórz może wygrać konkurs na casting do reklamy

2

Uważasz, ze dobrze prezentujesz się przed kamerą? Lubisz grać i potrafisz powiedzieć dwa słowa o zdrowiu? – weź udział w castingu do reklamy.

- reklama -

Marzy ci się kariera w telewizji? Podobno lepiej być pięknym i bogatym. Może pierwszy ktok to udział w ogólnopolskiej reklamie? Racibórz może zostać wybrany jako miasto, w którym odbędzie się casting do reklamy telewizyjnej Cerutinu. Organizatorzy chcą wybrać 9 miast, gdzie frekwencja będzie najwyższa. W konkursie startuje 27 polskich miast.W reklamie weźmie udział 3 zwycięzców castingu.

 Kierowniczka produktu w Polfarmeksie – Iwona Maculewicz jest przekonana, że dla wielu młodych osób udział w reklamie może być nie tylko szansą na karierę w mediach, ale także niezapomnianym przeżyciem  i przedstawia swoje oczekiwania wobec kandydatów –Naszą trasę wyznaczyła ciekawość świata i ludzi. Przemierzając Polskę wzdłuż i wszerz zamierzamy odkryć, co nas łączy, a co odróżnia. Poszukujemy osób dumnych z faktu, że są mieszkańcami danego regionu, pełnych pasji i zaskakujących pomysłów, które przed kamerą podzielą się swoim doświadczeniem, sposobami na zachowanie dobrej kondycji i zdrowia.

 

 

 

 Wasze głosy będą ważyć, czy któryś z waszych przyjaciół wystąpi w telewizji.

 

 W castingu mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, które dokonają rejestracji swojej kandydatury na stronie internetowej cerutin.pl, albo wyślą SMS o treści casting-00-00 na numer 70567*. Koszt SMS nie jest wysoki i wynosi 62 gr. z vat. Zgłoszenia można wysyłać do 15 sierpnia. Organizatorzy premiują również aktywność fanów na facebook.com/nazdrowiecerutin. Nagrania castingowe odbędą się w dniach 22-26 sierpnia.

 

 

Cerutin jest lekiem bez recepty, który służy przede wszystkim na przeziębienia.

 

/l/ za Umbrella Marketing Group.

- reklama -

2 KOMENTARZE

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here