Intro Electronic Music Festival

0

DJe, muzycy i nowocześni artyści zagrają pośród starych murów Zamku Piastowskiego.

W sobotę, 9 sierpnia już o godz. 15.00 odbędzie się część artystyczna czyli warsztaty malarskie dla dzieci, strefa mody, wystawa tatuażystów. Zaś część muzyczna imprezy rozpocznie się o godz. 18.00.  Wstęp : 20 zł. Wystąpią:

- reklama -

Sinusoidal -Wrocław
Kixnare- Częstochowa
Mirror Code- Wrocław
Solo- Houseradio.pl- Rybnik
Phase- Velocity Music -Katowice
Robie & Juvi- F-M Electronic -Czechy
Adam N- Czechy
Furrier-DBNB -Racibórz
Larsen- Mniam Collective -Mysłowice
Anything Useless or Lifeless-Racibórz

Anything Useless or Lifeless
czyli reprezentacja eksperymentatorów muzycznych połowy składu The Band Of Endless Noise z Raciborza w której w skład wchodzą Kasia Gierszewska-Widota, Andrzej Widota oraz Tomek Brzozowski. Projekt Anything Useless (Or Lifeless) daje nowe życie dźwiękom niepotrzebnym, zagubionym, niezauważanym, uśpionym… Na tle bitu ze starej yamahy ze strychu.

Jacob Larsen
Na początku zafascynowany muzyka house (vokal, funky), teraz buduje swoje sety w mroczniejszych klimatach, uciekając do deep minimalowych dźwięków połączonych z tłustym elektronicznym basem-taka mieszanka sprawia ,ze on sam jak i odbiorcy otrzymują dawkę naturalnego pobudzenia-przeplatanego z euforycznymi doznaniami …Po ponad rocznym epizodzie na zielonej wyspie, gdzie zagrał jako pierwszy polak w rozgłośni radiowej "POWER fM", oraz wielu miejscach na kultowej scenie dublińskich klubów -THE HUB, ROUGE , SINcLUB ponownie działa by propagować sztukę audiowizualna na ambitnym poziomie.

Furrier-DBNB

Od początku grania związany z klubem Ozon w Raciborzu, rezydował tez w kilku innych klubach na śląsku. W swojej karierze zawędrował aż do klubów naszych południowych i wschodnich sąsiadów. Kilka wspólnych balang z wrocławskim "YAF'em" w 2005r doprowadziło do pełnego porozumienia i wyruszenia w wspólną muzyczną podróż. Obecnie obłożony ciężkim sprzętem pracuje nad własnym materiałem w który zamierza tchnąć ducha żywych instrumentów. Organizator cyklu imprez "DROP BEATS NOT BOMBS" w swoim mieście , na których to promuje muzykę niekomercyjną.

 

/a/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here