Góra jabłek do zjedzenia w Galerii Młyńskiej

0

Weekendowa akcja w Galerii Młyńskiej  to wynik wspólnej inicjatywy ogólnopolskich deweloperów i zarządców centrów handlowych pod nazwą „Jabłko – NIEzakazany owoc”.

 

- reklama -

 

 

W najbliższy weekend na klientów Galerii Młyńskiej w Raciborzu czeka góra polskich jabłek do zjedzenia. Jabłka są pyszne i zdrowe. Polska jest potęgą w ich produkcji – możemy cieszyć się ich smakiem przez cały rok. Jednak jemy ich nadal za mało. Dlatego Galeria Młyńska postanowiła dołączyć do trwającej od kilku dni promocji naszego SUPEROWOCU. Warto je jeść, aby cieszyć się SUPERZDROWIEM. Sposobów na ich wykorzystanie jest bez liku – można ugotować z nich kompot, upiec ciasto, zrobić farsz, czy marmoladę, ale i tak najlepiej smakują gdy są chrupane na surowo. I do takiego chrupania zachęca Galeria Młyńska.

 „W najbliższy weekend w Galerii Młyńskiej będzie pachnieć jabłkiem – pojawi się bowiem prawdziwa góra jabłek do zjedzenia. Każdy będzie mógł ich skosztować, oczywiście bezpłatnie” – informuje Bogdan Jasiewicz, z działu marketingu galerii  –  „Liczymy na to, że każdy owoc z tej góry szybko znajdzie swojego amatora.”

Weekendowa akcja w Galerii Młyńskiej to wynik wspólnej inicjatywy ogólnopolskich deweloperów i zarządców centrów handlowych pod nazwą „Jabłko – NIEzakazany owoc”.

 

publ. /ps/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here