Konkurs: do wygrania atlas samochodowy -rozstrz

0

Gdzie w regionie budowana jest tężnia solankowa? Jeśli znasz odpowiedź na to pytanie, zapraszamy do konkursu.

Do wygrania książka:

- reklama -

 

"Polska. Atlas samochodowy 1:300 000"

 

 

 

KONKURS:

 

Aby wygrać książkę, którą ufundował dla Was Dom Książki z Wodzisławia należy odpowiedzieć na pytanie: Gdzie w regionie powstaje pierwsza tężnia solankowa?

Odpowiedzi konkursowe można przesyłać na adres: [email protected]. W temacie maila wpiszcie "atlas". W treści maila prosimy o podanie imienia i nazwiska. Nazwiska zwycięzców podamy 14 sierpnia. Nagrodę będzie można odebrać w księgarni Dom Książki w Wodzisławiu (Rynek).

 

Zwycięzca: Jolanta Grabioniok

 

 

 

 

Regulamin konkursu:
 
Wygrywa osoba/osoby, która jako pierwsza udzieli prawidłowej odpowiedzi. O wygranej decyduje kolejność zgłoszeń. Pod uwagę brane są tylko prawidłowe odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową.

Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7 dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here