Koszmarny błąd brzemienny w skutkach, Legia za burtą LM

0

Łukasz Moneta, który niedawno podpisał profesjonalny kontrakt z warszawską drużyną, nie będzie miał okazji poznać smaku Ligi Mistrzów w tym sezonie. UEFA ukarała Legię walkowerem.

Warszawiacy pewnie ograli Celtic w 2. rundzie eliminacji LM, w dwumeczu wygrywając 6:1. Niestety, sztab szkoleniowy Legii popełnił koszmarny błąd wpuszczając w samej końcówce spotkania na boisko Bartosza Bereszyńskiego, który miał na koncie karę zawieszenia za czerwoną kartkę. Te kilka minut wystarczyło. Choć władze klubu łudziły się, iż być może skończy się na karze finansowej, UEFA nie miała litości. Walkower dla Celticu i to klub ze Szkocji przechodzi do kolejnej rundy.

- reklama -

 

Tym samym Łukasz Moneta, były piłkarz m.in. Unii Racibórz i LKS Brzezie, który niedawno podpisał profesjonalny kontrakt z mistrzem Polski i zaraz potem zaliczył pierwsze spotkanie w Ekstraklasie (z Górnikiem Zabrze, 1:1), w tym sezonie nie będzie miał okazji podglądać kolegów i nabierać doświadczenia będąc częścią drużyny grającej w najbardziej elitarnych klubowych rozgrywkach futbolowych w Europie.

 

/ps/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here