W 65. urodziny Rafako z optymizmem w przyszłość

4

W piątek w pałacyku myśliwskim rozpoczęły się obchody Dnia Energetyka. W tym roku połączony on jest z 65. rocznica powstania Rafako.

Uroczystość jak co roku była okazją do wyróżnienia pracowników z długoletnim stażem, najlepszych spawaczy, odchodzących na emeryturę, mających wkład w rozwój firmy i zasłużonych dla zakładu.

- reklama -

 

 

– Zamówień mamy nawet za dużo. Teraz trzeba się skupić nawet nie na zdobywaniu nowych, ale dobrej realizacji już posiadanych kontraktów – mówił we wstępie prezes Paweł Mortas, podkreślając, iż trudne czasy firma ma już za sobą. Ogólnie z przemówień przebijał optymistyczny ton. Firma duże nadzieje wiąże z realizacją kontraktów w Opolu i Jaworznie oraz emisją nowych akcji. Również sytuacja gospodarczo – polityczna nie jest dla zarządu firmy straszna. – Rafako jest przygotowane na sytuację geopolityczną, która może nas czekać – podkreślił Mortas.

 

 
 

 

Wśród nagrodzonych warto wspomnieć o Franciszku Kotlarczyku. Dziś odebrał on nagrodę za 50 lat nieprzerwanej pracy w Rafako. Rozpoczynał w roku 1964 mając 15 lat. Tyle, ile wówczas Rafako.

 

/ps/

- reklama -

4 KOMENTARZE

  1. A tu dowody rzeczowe na prezesów RAFAKO -[img]upload/small_0ScreenShot334.jpg[/img][img]upload/small_0ScreenShot333.jpg[/img][img]upload/small_0ScreenShot332.jpg[/img][img]upload/small_0ScreenShot331.jpg[/img][img]upload/small_1ScreenShot331.jpg[/img][img]upload/small_0ScreenShot329.jpg[/img] malwersantów ! Ciekawe jak,,rozliczyli,, zasypane fundamenty ostatniego z budowanych budynków! Spychacz odsłonił fundamenty !To materiał dla NIK na urodziny!

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here