Kukiz: ani razu nie powiedziałem słów „PiS” czy „Kaczyński”

14

Muzyk komentuje występ w Raciborzu. – Zawiadujcie naszą Ojczyzną tak, bym mógł śpiewać o motylkach – zwraca się do prezydenta Lenka.

Nie milkną echa koncertu Kukiza w Raciborzu. Znany z prawicowych poglądów wokalista pozwolił sobie na wyrażenie ich, m.in. niepochlebnie wyrażając się o generałach Jaruzelskim i Kiszczaku. Ponoć przed zakontraktowaniem go na koncert w Raciborzu miał obiecać, iż tego nie zrobi. Prezydent miasta, Mirosław Lenk przyznał, że czuje z tego powodu niesmak.

- reklama -

Kukiz przygotował odpowiedź dla wszystkich komentatorów jego występu. Na łamach tygodnika "Do rzeczy" ukazał się jego felieton pt. "Kukiz PiS-uje". – Grałem ostatnio koncert w Raciborzu. Piękne miasto o wspaniałej historii, drugie co do wielkości na Opolszczyźnie. Dopiero po koncercie się dowiedziałem, że to bastion Platformy Obywatelskiej. Bo zrobiła się lekka afera. Prezydent miasta przepraszał mieszkańców za mój występ, bo podobno…. Kukiz bardziej PiS-ował, niż PO-wał – pisze muzyk. – Panie prezydencie… Zawiadujcie naszą Ojczyzną tak, bym mógł śpiewać o motylkach i ptaszkach – dodał.

[Przeczytaj cały felieton Pawła Kukiza>>]

 

 

 

 

 

 

/p/

 

 

—————————————————————-

Czytaj również:

 

Piją i spóźniają się. Prezydent krytykuje artystów

– Nie powinien politykować – tak o koncercie Kukiza wyraża się prezydent. Bardziej jednak od politykowania razi go pijaństwo, spóźnianie się i gwiazdorskie maniery.

 

- reklama -

14 KOMENTARZE

 1. Panie Pawle Pana występ był wspaniały.Wstyd mi za naszego prezydenta.Mam nadzieję że on nie będzie miał dłużej wpywu na nasze miasto i ludzie pokażą mu to przy najbliższych wyborach.

 2. Lenku to se mógł poczytać najpierw o Kukizie, że z jego perspektywy jest politycznie niepoprawny.
  A tak to nie rozeznał tematu i najął na koncert takiego co „od wódy wyłysiał”

  Brawo dla Pawła bez lenku powiedział i napisał co myśli o tym zawłaszkonym przez ekipę TW grajdole. Niech cała Polska czyta i się śmieje.

 3. Ja natomiast czuję się zniesmaczona próbami narzucania mi jedynego
  wg pana Lenka
  poprawnego poglądu politycznego poprzez próby izolowania mnie, mieszkanki Raciborza od świata poza POwego

 4. To miasto słynie ,,z pożytecznych idiotów”
  Wcześniej przed lenkiem błysnął starosta hajduk
  wywołując zamieszanie z panią Walentynowicz . Dla niewtajemniczonych- zabronił młodzierzy szkół raciborskich na spotkanie z Anną Walentynowicz.

 5. Potrafią tylko się pokazywać ale nic z tego nie wynika bo ich realne działania są często szkodliwe.Choćby wielkie wycinki które są bardzo szkodliwe dla wszystkich.Popieranie Niemców czy RAS.Za to atakowanie polskich artystów i promowanie twardogłowej polityki jedynie słusznej partii i zapominanie i świętach narodowych.

 6. Kukiz ma nas chyba za idiotów, nie wiedzących co to metafora, biała mowa czy nowomowa. Nie musiał wspominac nazw własnych, żeby się wszyscy domyślili o co mu chodzi.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here