Doda wystąpi w Lubomi – co jeszcze w ten weekend?

2

Narodowe Czytanie, rajd rowerowy, koncerty, dożynki oraz wiele innych wydarzeń.

7 września w Grabówce odbędą się dożynki gminy Lubomia. Przygotowano mnóstwo atrakcji. Program dożynek:

- reklama -

8.45 – msza dożynkowa w Kaplicy pw. Matki Boskiej Częstochowskiej w Grabówce
10.00 – 12.30 – V Bieg Przesiedleńczy Nieboczowy–Grabówka
12.30 – zbiórka korowodu dożynkowego – Urząd Gminy Lubomia,
13.00 – wymarsz korowodu  do Wiejskiego Domu Kultury
14.00 – część oficjalna
14.30 – losowanie 10 rowerów dla uczestników korowodu, rozstrzygnięcie konkursów na:
„Najpiękniejszą dekorację dożynkową”, „Najpiękniejszy pojazd korowodu” oraz
„Najpiękniejszy pojazd sołectwa”,

15.00 – występy zespołów tanecznych
15.45 – Chóry Echo i Lutnia,
16.15 – Śląska Lista Szlagierów – DAMIAN HOLECKI

Damian Holecki piosenkarz, pianista, kompozytor i aranżer, czasami autor tekstów. Laureat wielu konkursów wokalnych w kraju i za granicą. Koncertował m.in. z DJ Bobo, Modo i Capitan Jack. Brał udział w trasie koncertowej z grupą Erotic. Występował w koncertach Lata z radiem z Ryszardem Rynkowskim i T – Love. Najbardziej znane utwory to: „Ty wiesz jak mnie ranić" i „Lato nad nami'', które okupowały listę przebojów czasopisma muzycznego BRAVO.

 

 

17.45 – zespoły Gołężanki i Syryniczki,
18.30 – Śląska Lista Szlagierów – TERESA WERNER

Teresa Werner jest jest jedną z największych gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej. Zaistniała dzięki takim przebojom jak „Miłość jest piękna", „Dałabym Ci dała". Jej piosenki oraz teledyski regularnie emitowane są na antenach radiowych i telewizyjnych stacji: m.in. Radio Vanessa,TVS, TVP. Artystka ma na swoim koncie nagrane dwie płyty CD oraz krążek DVD. Album „Spełnić marzenia", który w 2012 roku uzyskał status Złotej Płyty.

 

 

20.00 – gwiazda wieczoru – DODA

Dorota Rabczewska znana również jako Doda i Doda Elektroda – polska piosenkarka, autorka tekstów. Członkini zespołu Virgin. Solowo zadebiutowała w 2007 albumem Diamond Bitch, który uzyskał status platynowej płyty. Wielokrotnie wyróżniana i nominowana w konkursach i plebiscytach w 2007 i 2009 roku. W 2010 roku otrzymała nagrody VIVA Comet w kategoriach „Artysta 10-lecia" i „Przebój 10-lecia" (Szansa). „Nie daj się”, „Rany”, „Dziękuję”, „Bad girls”, „Dżaga”, „Dwie bajki”, „Znak pokoju” to tylko niektóre tytuły jej licznych przebojów. W cyklu reportaży telewizji CNN poświęconym Polsce, Dorota Rabczewska znalazła się na liście dziesięciu najbardziej znanych Polaków. W 2010 roku czasopismo Machina ogłosiło ją jedną z 50 najlepszych polskich wokalistek. W 2011 roku tygodnik Wprost umieścił ją na liście 100 najbardziej wpływowych Polaków, zaś magazyn Viva! ogłosił Dodę jedną z 10 najbardziej wpływowych kobiet w kraju. Koncert odbędzie się w ramach trasy koncertowej FLY HIGH TOUR.

 

 

 

 

SPRAWDŹ ZAPOWIEDZI WYDARZEŃ>>

DOWIEDZ SIĘ CO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO W CZASIE WEEKENDU W OKOLICY>> 

 

(Rajd Morawskich Wrót, piknik kolejowy na dworcu PKP w Raciborzu, Narodowe Czytanie Sienkiewicza na Zamku, Narodowe Czytanie Sienkiewicza na Skwerze ks. Pieczki, Kartofelferst w Bolesławiu, Rodzinny Bieg Zakochanych, 20. rocznica odsłonięcia pomnika Eichendroffa w Raciborzu, koncert Dody w Grabówce, koncert zespołu Funk4Fun, Pożegnanie Lata w Pszowie>>)

 

 

 

/p/

- reklama -

2 KOMENTARZE

  1. Rzeczywiscie musi byc u niej kiepsko z popularnoscia, skoro gra na tak malych imprezach i za mala kase – bo nie sadze zeby zarobila na tym Bog wie ile. Ktos wie ile dostanie za ten koncert?

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here